Türk Telekom neden bu kadar kötü?

16Mbps internet paketi var 1 upload

Pandemi nedeniyle 2 katına çıkarıldı. Ama uploadım 2 olması gerekirken 0.6 upload.

Dowloadım ise 13.

Oyun sunucusunda sorun olabileceğini düşünüyorum. Bahsettiğin hızlarla ping değerlerin uyuşmuyor.
Bunun harici TurkNet VDSL'e geçebilirsin. Taahhüt yok beğenmezsen geri dönersin.
VDSL bir modem alman lazım o kadar.

Oyun sunucusunda sorun olabileceğini düşünüyorum. Bahsettiğin hızlarla ping değerlerin uyuşmuyor.
Bunun harici TurkNet VDSL'e geçebilirsin. Taahhüt yok beğenmezsen geri dönersin.
VDSL bir modem alman lazım o kadar.

Neden yalan söyleyeyim? İstersen SS atabilirim ping değerlerimi ya da internet hızımı falan Valorant oyununda 300 pingi gördüm.

Altyapı var diyorsunuz geçin 35VDSL sorun kalkacaktır diye umuyorum.

13 zaten Max modeme geliyor arkadan kardeşimiz Youtubede 1080 video başlattı 10 oraya gitti bilgisayara 3 kaldı oyundasın ping fırladı 300 400'e.

Extra başta bir sorun yok ise.

Hocam o hiçbir şey. Ben Turkcell Superonline kullanıcısıyım Türk Telekom altyapıdan sinyal göndermediği için 8 gündür internet yok. Adamlar herkese problem çıkartıyor.

Paket değiştirme yapacağınız için yani ADSL'den VDSL geçiş yapacaksınız yüksek pakete geçiş tanımlanacak taahhüt bedeli ödenmez yeni taahhüt yapılır diye biliyorum.

İSS değişmeyecek ise müşteri hizmetlerini arayarak paketler VDSL geçiş hakkında bilgi alıp geri dönebilir siniz.

Paket değiştirme yapacağınız için yani ADSL'den VDSL geçiş yapacaksınız yüksek pakete geçiş tanımlanacak taahhüt bedeli ödenmez yeni taahhüt yapılır diye biliyorum.

ISS değişmeyecek ise müşteri hizmetlerini arayarak paketler VDSL geçiş hakkında bilgi alıp geri dönebilir siniz.

TurkNet'e geçeceğim Türk Telekom pişmanlıktır bu yüzden taahhüt alırlar diye düşünüyorum.

Kablonet'in çoğu yerde altyapısı bulunmakta ve ben kullanıyorum altyapı biraz sıkıntı ama her yerde kötü olduğu anlamına gelmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı