Türk Telekom nereye kadar böyle devam edecek?

Türk Telekom'un sorunlu olması yetmezmiş gibi belediye de bu süreci zorlaştırabiliyor. Altyapı döşemek için ödenmesi gereken ücretler var. Bir de saçma bir sistemleri var. Bizim buraya bir süredir fiber altyapı döşeniyor. Altyapı döşemesi yapılan her yerde işlemler tamamlandı fakat bir mahalle var orada kazı izni çıkmasını bekliyorlar. Orası da bizim mahalleye bağlı olduğu için biz şu an fiber kullanamıyoruz. Çok saçma. Her sokakta fiberi ayrı ayrı aktif etseler ne gibi bir kayıpları oluyor merak ediyorum. İlla tüm mahallede aynı anda mı aktif olması gerekiyor arkadaş?

Yeni iki ay önce çekilen fiber bağlantısı olan tahta direği belediyenin ekipleri çarpıp gitti, direği kırdılar, belediye Telekom'u hiçbir şekilde aramadı durumu anlatmadı 2 ay sonra kendi çabalarımla direği düzelttirdim, bölge müdürüde beni arayıp "böyle bir şey için şikayete gerek yok bizzat bize söyleseniz biz hallederdik" dedi, sonunda adama saydırdım dayanamayıp telefonu kapattı, direk birisinin üstüne düşse, yaralasa umurlarında değil, müşteri hizmetlerini arıyorum sizin bağlantınız var o yüzden sorun olmaz gibi saçmalıyorlar. Müşterisi olmadan önce her saniye ilgileniyorlar müşterisi oldukları an savıyorlar.

Bizde altyapı gelen yere 7 ay sonra bağlantıya kavuştuk, bunu böyle yaşamanızın en temel sebebi saha ekibi, işi başından savar o yüzden. Fiber internet bağlantısı en kolay olan internettir çünkü her şeyi makine ile yapıyorsunuz ama ekipleri sorun o yüzden size internetin ulaşması ayları hatta yılları buluyor.

Belediye, müdürlük, o , bu ,şu hiç fark etmez. Kimse kullanıcı memnuniyeti için iş yapmıyor. Hani öğretmenlerin klasik sözü vardır ya. Ben istesem maaşımı alır çıkarım diye. İşte aynen öyle çalışıyorlar.

Geri
Yukarı