Türk Telekom Paket Kaybı Sorunu

Mithlond

Centipat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Polis Adayı
Son 3 gündür yıllarca hiç olmayan problem ile karşılaşıyorum. Bu sadece Online oyunlarda ve indirmelerde oluyor. Genel olarak internette sorunsuzca dolaşıyorum. Örneğin PUBG'de PKT loss 34'e kadar, ping ise 3 bine kadar çıkıyor. Arka planda interneti kullanan hiçbir şey yok. Her şey kapalı. Üstüne bununla ilgili araştırma yaptım. Herkes CMD'ye şunu yazın bunu yazın demiş, aynı şeyi ben de yaptım fakat ne yaptıysam çözülmedi.

En sonunda yeni modem siparişi verdim. ASUS DSL AC750. Çoğu kişi iyi diyor. Modem değiştirince sorun ortadan kalkar mı acaba? Bir de modem ile alakası yok ise bu sorunu nasıl çözeceğim. Baktığımda insanlar Türk Telekom sorunu çözmüyor demişler. Bir sorun yok diyorlarmış. Eh nasıl olacak bu iş? Eğer gerçekten modem ile alakası yok ise yani yeni modem çözüm değil ise, iptal edeyim. Boşa param gitmesin. Elimde TTNET'in kendi modemi var bu arada. Onların verdiği.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar.Modemizin arayüzünden xdsl verilerini atabilirseniz, yardimci olmaya calışırım.

Bu mu? Kusura bakmayın. Bu işi pek anlamıyorum. XDSL değil de DSL yazıyor bende. TP-Link bu arada.

Dosya Ekleri

• dsl.jpg
    dsl.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 81
Aynı sorunla bir kaç gündür bende sıkıntı çekiyorum sadece PUBG'de, farklı modem kullanıyorum diye mi oluyor bilmiyorum.

Bende de ping sorunu var demek sadece bende olan bir durum değilmiş.Türk Telekom bişeyler kovalıyor herhalde.

Peki nasıl çözülecek bu, bilen yok mu? Yeni modem işe yarar mı bari onu söyleyin bilen varsa. Biz de bu sorun var ama bir çok insanda yok gibi. Baksanıza konuya yorum yazan olmamış sizden başka.

Peki nasıl çözülecek bu, bilen yok mu? Yeni modem işe yarar mı bari onu söyleyin bilen varsa. Biz de bu sorun var ama bir çok insanda yok gibi. Baksanıza konuya yorum yazan olmamış sizden başka.
İnternetin darboğaz yapması gibi konular buldum.Fakat ne kadar doğrudur veya senin konunla alakalımıdır onuda bilmiyorum

Az önce müşteri hizmetlerini aradım. Bir bayan çıktı, kontrol etti ve değerlerin çok kötü olduğunu söyledi. Arıza kaydı oluşturdu, çok büyük ihtimal yarın gelirler, bakarlar. Ben aslında ilk gün arayacaktım ve yeni modem işine hiç girmeyecektim. Fakat artık bıktım bunları aramaktan ve bu tür sorunlardan. O yüzden çözümü sadece yeni modem de bulmak istedim. Ancak yine iyi oldu aldığım. Perşembe günü gelecek kargo. Bunların verdiği modem'e hiç bir zaman güvenmedim. Bu günleri bekliyordum.

Bu sene bu 4. kez oluyor. Paket kaybı sorunu daha önce hiç yaşamadım ama internetim çok gidip geliyordu önceden. Umarım sorunum çözülür ve çözülürse ki yarın gelirler bakmaya, buraya yazarım. Eğer yöneticilerden biri konuyu kapatmaz ise.
Arkadaşlar sabahın köründe gelip yapmışlar. Şuanda düzeldi hiç bir sorunum yok. Allahtan bizim burada ki Türk Telekom düzgün çalışıyor. Her defasında anında gelip sorunu çözüyorlar.

Benimle aynı sorunu yaşayan arkadaşlar, müşteri hizmetlerini arayın ve arıza kaydı oluştursunlar. Eğer aramayan var ise.

Son düzenleme:
Bu mu? Kusura bakmayın. Bu işi pek anlamıyorum. XDSL değil de DSL yazıyor bende. TP-Link bu arada.
Degerlerin cok kotu ev ici tesisata bir bak, komsularina felan sor onlarda da bu sorun varsa altyapisaldir ama sadece sende ise ya hattan gelen kablolarda bi bozukluk var yada ev ici tesisatta modeminde sorun yok için rahat olsun ;)
Az önce müşteri hizmetlerini aradım. Bir bayan çıktı, kontrol etti ve değerlerin çok kötü olduğunu söyledi. Arıza kaydı oluşturdu, çok büyük ihtimal yarın gelirler, bakarlar. Ben aslında ilk gün arayacaktım ve yeni modem işine hiç girmeyecektim. Fakat artık bıktım bunları aramaktan ve bu tür sorunlardan. O yüzden çözümü sadece yeni modem de bulmak istedim. Ancak yine iyi oldu aldığım. Perşembe günü gelecek kargo. Bunların verdiği modem'e hiç bir zaman güvenmedim. Bu günleri bekliyordum.

Bu sene bu 4. kez oluyor. Paket kaybı sorunu daha önce hiç yaşamadım ama internetim çok gidip geliyordu önceden. Umarım sorunum çözülür ve çözülürse ki yarın gelirler bakmaya, buraya yazarım. Eğer yöneticilerden biri konuyu kapatmaz ise.
Arkadaşlar sabahın köründe gelip yapmışlar. Şuanda düzeldi hiç bir sorunum yok. Allahtan bizim burada ki Türk Telekom düzgün çalışıyor. Her defasında anında gelip sorunu çözüyorlar.

Benimle aynı sorunu yaşayan arkadaşlar, müşteri hizmetlerini arayın ve arıza kaydı oluştursunlar. Eğer aramayan var ise.
Sevindim güle güle kullan okumamisim ondan yazdim :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı