Türk Telekom paket önerisi

Sagurata

Hectopat
Merhaba, Türk Telekom'un internetini kullanıyorum. 35 Mbps'lik paket arıyorum. Önerebileceğiniz bir kampanyalı paket var mı? Ayrıca ev telefonumuz var belki internet paketlerine indirimli oluyordur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar,

Millenicom'u 5 aydır aktif kullanıyorum, şuana kadar internet hızı ve kopma olarak hiç sorun yaşamadım, tavsiye ederim.
Eğer taahhüt vermeden 1 ay denemek isterseniz aşağıdaki millenicom arkadaşını getir kodunu başvuru esnasında kullanarak 1 ay ücretsiz deneyimleyebilirsiniz.

Millenicom Arkadaşını Getir Kodu : 56315A76

İyi forumlar.

Selamlar,

Millenicom'u 5 aydır aktif kullanıyorum, şuana kadar internet hızı ve kopma olarak hiç sorun yaşamadım, tavsiye ederim.
Eğer taahhüt vermeden 1 ay denemek isterseniz aşağıdaki millenicom arkadaşını getir kodunu başvuru esnasında kullanarak 1 ay ücretsiz deneyimleyebilirsiniz.

Millenicom Arkadaşını Getir Kodu : 56315A76

İyi forumlar.
taahhüt var

Hangi şehirdesiniz bilmiyorum fakat bandırma'da yaşıyorum ben TTNET'ten illallah ettim UyduNet'e geçtim 3 yıldır hem evde hem iş yerimde kullanıyorum ödediğim rakam 90 TL TV üst paket dahil hız 100 Mbps. Tek eksisi akşam 20-00 arası download hızınız düşüyor ama o düşük hali bile TTNET'i 5'e katlar.Şiddetle tavsiye ederim.

Geri
Yukarı