Türk Telekom paket yükseltme

• Konuyu başlatan Jira'nın süper çakması 3T
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 1B
J

Jira'nın süper çakması 3T

Ziyaretçi
Türk Telekom'un bir kampanya gibi bir şeyini gördüm. Bizim internet 24 Mbps aylık 110 TL ödüyoruz. Online işlemlerden fatura yerine girdim. Kampanya değiştir diye bir yer var, ilk 2 ay hediye 35 Mbps 110 TL ve şu an neredeyse 12 ay daha taahhüt var. O pakete geçersek ceza gibi şeylerle uğraşır mıyız? Yoksa 26 ay taahhüt ile başlayıp cezasız bir şekilde mi kullanırız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom'un bir kampanya gibi bir şeyini gördüm. Bizim internet 24 Mbps aylık 110 TL ödüyoruz. Online işlemlerden fatura yerine girdim. Kampanya değiştir diye bir yer var, ilk 2 ay hediye 35 Mbps 110 TL ve şu an neredeyse 12 ay daha taahhüt var. O pakete geçersek ceza gibi şeylerle uğraşır mıyız? Yoksa 26 ay taahhüt ile başlayıp cezasız bir şekilde mi kullanırız?

Taahhüt varsa mecbur hocam, sözleşme imzaladınız sanırım. Bizim 16Mbps 65 TL ama gel gör ki 10Mbps'yi geçmiyor.

Üst pakete yükseltirken cayma bedeli ödemezsiniz. Değiştirdiğiniz paket eğer kullandığınızdan daha düşükse o zaman aradaki bedeli ödersiniz. İnterneti bağlatırken bahsediyorlar bu ayrıntıdan. Yine de daha iyi bir fikir sahibi olmak ve varsa başka kampanyalardan da haberdar olmak için müşteri hizmetleriyle görüşmeniz iyi olur.

Halen çok fiyat istiyorlar. Müşteri kaybettiklerinin farkındalar ama sunulan paket ve fiyatlar rezalet durumda. Türk telekom ve Turkcell İnternet sitesi, paket yönetimi ve fiyatlandırma konusunda çok kötüler. Taahhüt bitmesini bekleyip, küçük firmalara geçmenizi öneririm.

Halen çok fiyat istiyorlar. Müşteri kaybettiklerinin farkındalar ama sunulan paket ve fiyatlar rezalet durumda. Türk Telekom ve Turkcell internet sitesi, paket yönetimi ve fiyatlandırma konusunda çok kötüler. Taahhüt bitmesini bekleyip, küçük firmalara geçmenizi öneririm.

1 Yıl var 2021'in kasım ayı gibi 1 yılı aşıyor hatta.

Geri
Yukarı