Türk Telekom paketlerde yüksek fiyat

Klewen

Hectopat
Arkadaşlar başlıkdan anlayacağınız üzere Türk Telekom'da uygun fiyatlı internet bulamıyorum. 24 Mbit internetime 100 TL ödüyorum + 30 TL ev telefonu parasıyla toplam 130 TL ödüyorum. Çevremdeki insanlar 80 TL'ye 50 Mbit gibi benim 24 Mbit'e ödediğim 100 TL'den daha düşük fiyatlar ödeyerek benden daha yüksek hız alıyorlar. Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayıp beni geçirebilecekleri paketleri sorduğum zaman ise 50 Mbit internet için 130 TL istiyorlar şaka gibi. Ne yapabilirim şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Halihazırda size 130 TL fatura ödeten bir taahhüte sahipseniz o ücretin altında bir tarifeye geçmeniz zor. Çevrenizdeki insanlar Türk Telekom hizmetinin birinci yılında olduğu için tarifeleri çok uygun olabilir. TurkNet gibi firmaları araştırmanızı tavsiye ediyorum.

Bence de taahhütün ve yüksek fiyatın kölesi olmak yerine internetinizi değiştirin. Zamanında bende Türk Telekom kullanıcısı idim ve zar zor kurtuldum ve TurkNet'e geçtim. Hem taahhüdü yok hem de hızlı(daha internetim gelmedi gelince güncellerim hız durumumu)

Bende Türk Telekom üzerinden NetSpeed'e geçiş yaptım, taahhüt ve yüksek fiyattan kurtuldum. Daha düşük fiyat ile daha hızlı internet kullanıyorum.

Ne kadar ücrete nasıl bir hız vaadiyle anlaştınız lütfen paylaşır mısınız? Ben de yakın zamanda geçmek istiyorum.

Geç gördüm fakat 85 TL'ye 35 Mbps fakat +10 TL vererek hızımı maksimum 75 şekilde olan pakete yükselteceğim. Şehrin neredeyse göbeğinde olduğum için 75 olmasa da 50 Mbps net alırım. Upload düşük ama ona da yapacak bir şeyim yok. Son iyi yanı olarak yukarıda belirttim fakat taahhütün kölesi olmuyoruz.

Bende türk telekom fiber paket fiyatları bu şekilde gözüküyor. 78 TL ye sınırsız 100 mbps internet. 🙂

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210211-211231_Trk Telekom.jpg
    Screenshot_20210211-211231_Trk Telekom.jpg
    79,9 KB · Görüntüleme: 35

Yeni konular

Geri
Yukarı