Türk Telekom pingi çok fazla

Makaleler
7
Yer
Beyaz Saray, Washington, DC
Arkadaşlar merhaba. Türk Telekom'un 50 Mbps download, 8 Mbps upload internetini kullanıyorum. Ancak çok fazla pingim var. Garip bir şekilde Discord'da pingim 5000 oluyor hep, oyunlarda falan pingim çok yükselip düşüyor. Arkadaşlarımla konuşurken sesleri gidiyor geliyor ama bendeki ping dolayısıyla oluyor. Bunun bir çözümü olamaz mı? Kabloyla bağlanıyorum, sürücülerim güncel.

Not: Pingim hız testinde hep 4 çıkıyor garip bir şekilde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben de aynı dertten müzdaribim, defalarca aradım pingim sürekli 30-500 arası inip çıkıyor. Valorant oynuyorum sağ olsun oynatmıyor bana Türk telekom her defasında müşteri hizmeti adı altında telefonu açan kişinin ezbere söyledikleriyle karşılaşıyorum. Kabloyla bağlanın bilgisayarınız arka planda uygulama çalıştırıyor olabilir mi vs ben üstüne gidip ana hat kablosunu girişini değiştirdim cat 7 kablo aldım her şeyi yaptım hala aynı şekilde sorunum devam ediyor. Arayıp söylemediğim kalmadı ama çözüm yok. Taahütüm bittiğinde kurtulacağım inşallah. Türkiye'de umarım işinin ehliyle yapan internet sağlayıcı firmalar görürüz. Ne alt yapı var ne bir şey ne için bu kadar para ödüyoruz bilmem rezillik.

Ekran Alıntısı.PNG

Yeni konular

Geri
Yukarı