Türk Telekom pişmanlıktır

batuhan_n

Decipat
1602887617568.png

Türk Telekom kullanmak eziyettir. 2020 yılında yaşıyoruz ve verdikleri internete bak. Açıyorum oyunu, ışınlana ışınlana gidiyorum, oynanmıyor hale geliyor oyun. Upload kısmına diyecek hiçbir şey yok zaten. Bir de taahhütlü zorla kullanıyoruz, pahalıya geliyor öbür türlü. Zaman zaman internet gidiyor ve bu gece sonuçları sabah ping 80 falan, upload çok değişmiyor. Alacak varsa yok diye düşünüyorum, almayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Upload kismi bilerek 4-5'de kısıtlanıyor ama 0.07'de küfürden beter olmuş. Umarım TürkNet Kablonet gibi saglayicilar kendi altyapilarini yakin zamanda büyütürler.

Eki Görüntüle 704783

Türk Telekom kullanmak eziyettir. 2020 yılında yaşıyoruz ve verdikleri internete bak. Açıyorum oyunu, ışınlana ışınlana gidiyorum, oynanmıyor hale geliyor oyun. Upload kısmına diyecek hiçbir şey yok zaten. Bir de taahhütlü zorla kullanıyoruz, pahalıya geliyor öbür türlü. Zaman zaman internet gidiyor ve bu gece sonuçları sabah ping 80 falan, upload çok değişmiyor. Alacak varsa yok diye düşünüyorum, almayın.
Doğru. Türk Telekom Pişmanlıktır.

Eki Görüntüle 704783

Vodafone'e kullanıyorum pek farklı değil, sonuçta tüm altyapılar Türk Telekom'un diye biliyorum yanlış biliyor olabilirim.

Aynı sunucudan ve büyük ihtimalle benzer alt yapıdan bağlanmamıza rağmen ben TurkNet ile daha iyi internet alıyorum. Türk Telekom insanları kazıklamaktan başka bir şey yapmıyor. Sözleşmeyi görmeden imzalamayacağım diyorsun. Tamam internet sitemizden bakın diyorlar. Bakıyorsun dosya silinmiş. Böyle bir firma işte...

Taahhüttün bitince derhal uzaklaş Türk Telekom'dan. Bırak sana uzak Allah'a yakın olsunlar.

Ek olarak servis sağlayıcı değiştirirken bazı firmalar cayma bedelinin bir kısmını karşılıyor. TurkNet için 120 TL karşılıyor diye biliyorum.

1602888640639.png

Kesinlikle pişmanlıktır. 8 sene boyunca bakır kablo (adsl) üzerinden 5 mbps indirme 0.20 yükleme hızıyla katlandım. Vdsl ile tanıştıktan sonra NetSpeed’e geçtim aynı bakır kablodan 22 indirme 3 yükleme hızı verdiler. Şuan komple ev değiştirdim Superonline 100 indirme 20 yükleme cayır cayır kullanıyorum. TT pişmanlıktır.

Ben yarım yıldan fazladır Millenicom kullanıyorum 85 TL + 9 modem 35 MBPS-6MBPS fiber gayet güzeldi 85 TL olan fiyatı 95 TL'ye çekince bende şu an TürkNet'e geçiş sağlıyorum fakat Millenicom'un bir sorununu görmedim rahattı WhatsApp üzerinden iletişim kurup yanıt alabiliyorsunuz modeminiz varsa rahat fakat altyapınız TürkNet destekliyorsa daha mantıklı geliyor bana. En eskiden Türk Telekom kullanıyordum birkaç sorunları vardı internet yavaş ve kötüydü alacağınız en son ISS olsun.

Kesinlikle ve kesinlikle pişmanlıktır 4 sene TTNET kullandık 16 vadettikleri internet 10-12 falan geliyordu ve çok pahalı.

Geri
Yukarı