Türk Telekom port bağlanmıyor

TechOsman

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar uzun tutmadan anlatacağım. Altı ay gibi bir süre öncesinde internet bağlatmak için Superonline mağazasına gittim. Altyapımız yok dedi ve Türk Telekom müdürlüğüne yönlendirdi. Kısa bir süre sonra yetkili servis geldi ve port sorunu çıktı. Birkaç defa geldikten sonra tekrar gelmediler. Bunun üzerinden altı ay geçti ancak hala devam ettiğini söylemekteler. Port sorunu yaşayan oldu mu olduysa nasıl çözüme kavuşturdu cevaplarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar uzun tutmadan anlatacağım. Altı ay gibi bir süre öncesinde internet bağlatmak için Superonline mağazasına gittim. Altyapımız yok dedi ve Türk Telekom müdürlüğüne yönlendirdi. Kısa bir süre sonra yetkili servis geldi ve port sorunu çıktı. Birkaç defa geldikten sonra tekrar gelmediler. Bunun üzerinden altı ay geçti ancak hala devam ettiğini söylemekteler. Port sorunu yaşayan oldu mu olduysa nasıl çözüme kavuşturdu cevaplarınızı bekliyorum.

Türk Telekom'a abone olarak bu sorunu kısa sürede çözebilirsiniz.
Diğer ISS'lerde iki sene daha beklersiniz.

Bu port başvurusunu Türk Telekom aboneliği zorunlu tutularak yaptırdılar zaten. Resmen zorla internet aldırdılar orası da ayrı bir hikaye...

Buna rağmen 6 ay geçti ise bölgenizde hiç altyapı olmayabilir.
Bir arkadaşım ev telefonu abonesi olup kısa sürede hattını açtıremıştı.
Taahhütsüz abone olmayı deneyin.

Buna rağmen 6 ay geçti ise bölgenizde hiç altyapı olmayabilir.
Bir arkadaşım ev telefonu abonesi olup kısa sürede hattını açtıremıştı.
Taahhütsüz abone olmayı deneyin.

Taahhütsüz abonelik satıyorlar mı? Bu benim için yeni bir port mu açılacak demek oluyor. Dediğinizi deneyeceğim bakalım umarım olur.

Taahhütsüz abonelik satıyorlar mı? Bu benim için yeni bir port mu açılacak demek oluyor. Dediğinizi deneyeceğim bakalım umarım olur.

Tabii satıyorlar.
Önemli olan saha dolabına senin evden gelen kablonun bağlanması.
Telefon açıldıktan sonra internet aboneliğinizi başlatırsınız.
Ev telefonunu satamadıkları için sözüm size değil yanlış anlamayın keklik gelmiş hemen bağlayalım modundalar.

Tabii satıyorlar.
Önemli olan saha dolabına senin evden gelen kablonun bağlanması.
Telefon açıldıktan sonra internet aboneliğinizi başlatırsınız.
Ev telefonunu satamadıkları için sözüm size değil yanlış anlamayın keklik gelmiş hemen bağlayalım modundalar.

Anladım çok teşekkürler. Telefonu bağlattıktan sonra nasıl bir yol izlemeliyim onu da söylerseniz çok müteşekkür olurum.

Selam, bizde port problemi yaşıyoruz telefon hattı bağlattıktan sonra internetiniz geldi mi?

Çözüm için gittim fakat sorun sadece port çıkmadı. Bölgede yeterli altyapıda yok. Bu yüzden altyapı çalışmalarına başladılar. Gelip gidiyorlar sonuç ne olur bilmiyorum ancak yeterli altyapı olsaydı belki olabilirdi. Sorun çözülürse dönüş yaparım.

Geri
Yukarı