Çözüldü Türk Telekom Prime Tarifesinde Kazıklandım mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

JollySceptre

Hectopat
Geçen gün Türk Telekom'dan aradılar, Prime 10GB tarifesi önerdiler ve kullanmakta olduğum tarifenin ücretinin zamlanacağını, önerdikleri tarife ile aynı fiyata (55₺) geleceğini söylediler.
Ben de bu kadar internete ihtiyacım olmadığından daha ucuz bir tarifeye geçmek istedim, telefondaki kadın bana daha ucuz ancak 4 GB, 48 liralık bir tarifeye geçebileceğimi söyledi. Ben de fiyat farkına değmez deyip Prime olanı seçtim, fakat anlamadığım bir şey var burada taahhütlü ücret 4 GB için 25 ₺ diyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
SOZ yazıp 5555'e gönderdiniz mi? Tarifelerin taahhütlü ve taahhütsüz halleri oluyor.

Bu arada hepsini okumayı bitirmedim ama tüm tarihler 2018. Güncelinin fiyatı farklıdır muhtemelen.
Geçen gün Türk Telekom'dan aradılar, Prime 10GB tarifesi önerdiler ve kullanmakta olduğum tarifenin ücretinin zamlanacağını, önerdikleri tarife ile aynı fiyata (55₺) geleceğini söylediler.
Ben de bu kadar internete ihtiyacım olmadığından daha ucuz bir tarifeye geçmek istedim, telefondaki kadın bana daha ucuz ancak 4 GB, 48 liralık bir tarifeye geçebileceğimi söyledi. Ben de fiyat farkına değmez deyip Prime olanı seçtim, fakat anlamadığım bir şey var burada taahhütlü ücret 4 GB için 25 ₺ diyor?

Orada öyle yazıyorsa öyledir.

Onların hiçbir dediğine inanmayacaksın her türlü taklayı atarlar sana satmak için.

Turk Telekom'dan aranıp paket mevzusu açılıyorsa direkt istemiyorum diyip kapatacaksın. Adamlar müşteri rakamını doldurmak için elinden geleni yapıp ava çıkıyorlar. En yakın arkadaşımdan biliyorum. Turk Telekom'da da Turkcell'de de çalıştı. İptal edebiliyorsanız edin. Taahhütlü paketlere geçin.

İstediğiniz paketi size sunmuyorlarsa başka bir operatöre geçmek istediğinizi belirtseydiniz keşke. Sizi kendilerinde tutmak için çok uygun tarifeler sunacaklardı.

SOZ yazıp 5555'e gönderdiniz mi? Tarifelerin taahhütlü ve taahhütsüz halleri oluyor.

Bu arada hepsini okumayı bitirmedim ama tüm tarihler 2018. Güncelinin fiyatı farklıdır muhtemelen.
Tarifem taahhütlü. (12 ay)
Online işlemlerden bakmak şimdi aklıma geldi, taahhütlü fiyat 4 GB lık tarife için 45 lira olarak gözüküyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı