Türk Telekom Rezaleti

biohazard0627

Hectopat
Bundan 6-7 ay önce her türlü kötü eleştiri duymama rağmen mecbur kaldığım için Türktelekom’dan internet bağlattım. Bundan bir ay önce çeşitli nedenlerden dolayı taşınmak zorunda kaldım.

Taşınma işlerimden sonra sıra internete geldi, Türktelekom bayisine gittim ve taşındığımı belirtip internetimi yeni adresime taşımak istediğimi söyledim. Buraya kadar her şey normal taşındığım adresi belirtince sistemden kontrol edip, taşındığım yerde altyapılarının olmadığını ve internetimi dondurmam ya da iptal ettirmemi söylediler. Ben de iptal ettireyim o zaman deyince bir ton evrak istediler, gittim toparladım geldim. (Bu işlem 1 hafta sürdü ve bu sırada yeni fatura geldi kullanmadığım internetin faturası.)
Taahhüt süren dolmadığı için bana çeşitli giderler söyleyip 250 lira daha fiyat çıkardılar. Ben de ödemeyeceğimi söyleyip kendilerinin altyapısı olmaması nedeniyle neden benim para ödediğimi sordum, beni geçiştirip kaçamak cevap verdiler. Onları şikayet edeceğimi söyleyince lakayt bir tavırla istediğiniz yere şikayet edin sonuç değişmeze getirdiler.
Bundan sonra internetsiz kalırım Türktelekoma bulaşmam bu kadar sorumsuz müşteri memnuniyeti sıfır internet kalitesi sıfır başka bir firma görmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durumu Twitter üstünden Paul Doany anlatın ve bu 250₺ ne ücreti olduğunu ögrenin. Büyük ihtimal kurulum ücretidir. Malesef kurulum ücretini taahhüt altyapıdan ötürü bozulsa bile hizmet olarak geçtiği için ödemek durumunda kalabilirsiniz.

Durumu Twitter üstünden Paul Doany anlatın ve bu 250₺ ne ücreti olduğunu ögrenin. Büyük ihtimal kurulum ücretidir. Malesef kurulum ücretini taahhüt altyapıdan ötürü bozulsa bile hizmet olarak geçtiği için ödemek durumunda kalabilirsiniz.
Gerçekten ne internetleri internet ne de hizmetleri hizmet. Sinir bozukluğundan ve dolandırmaktan başka birşeye yaramıyolar

Paul Doany’e mesajı ingilizce mi atıyoruz?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı