Türk Telekom santral nerede?

Viselt

Hectopat
Türk Telekom bana 50 Mbps internet satabileceklerini fakat 24 Mbps alabileceğimi söyledi, ayrıntılı bilgi almak için santral çalışanı ile görüşün dedi fakat internette araştırdım santral çalışanı ile alakalı hiçbir şey göremedim nedir bu santral çalışanı. Bana tarif ettiği santral merkezinin olduğu yeri 10km ötede ne Google Maps'te santral merkezi ile alakalı bir şey gördüm, ne de Internet'te. Evimin 200M gibi yakınlarında saha/santral dolabı var bana 66 Mbps alabileceğimi söylüyor fakat TT çalışanı 24 Mbps dedi ne yapacağımı hiç bilmiyorum.

Siz TT çalışınına bakmayın. Girin online işlemler’e paket yükseltmeden en yüksek paket ne ise onu seçin bütçenize uygun olarak.

Hat değerleri ile ilçe müdürlüğüne gidin. Belki yardımcı olurlar. Tabii anlayan çıkarsa...
Bana bu bilgileri zaten ilçe müdürlüğü verdi ona da santral çalışanı öyle demiş.
Siz TT çalışınına bakmayın. Girin online işlemler’e paket yükseltmeden en yüksek paket ne ise onu seçin bütçenize uygun olarak.
Yani alabileceğim hız hakkında yanılıyor olabilirmi? 50 mbps gibi bir hız alabilirmiyim?

Geri
Yukarı