Türk Telekom sınırsız sosyal medya olmasına rağmen kullanım mevcut internetten gidiyor

BTK üzerinden şikayette o mesajı da SS olarak koysaydın keşke
Evet daha iyi olurmuş.

Keşke çekse de kullansam. Gram çekmiyor, çekmemişken hızı da yok. Üstüne özel DNS izin vermiyor.
Benim hızla alakalı problemim yok 4 ile indirme falan yapabiliyorum.

O yüzden vodafone geçtim, hiç sorun yaşamıyorum.
Evet Vodafone kullanan tüm arkadaşlarım da çalışıyor bu sistem ve galiba sadece Vodafone'da çalışıyor.

Benim hızla alakalı problemim yok 4 ile indirme falan yapabiliyorum.
KYK yurdunda direkt 0.02 falan. Hatta yavaşlıktan test programına giremiyor ya da test programı hata veriyor. Evimde iyiydi. En boş anda 250 Mbps gördüğüm oluyordu.

Vodafone bu pass sistemlerini güzel oturtmuş ama Türk Telekom bir türlü oturtamıyor bunu.

KYK yurdunda direkt 0.02 falan. Hatta yavaşlıktan test programına giremiyor ya da test programı hata veriyor. Evimde iyiydi. En boş anda 250 Mbps gördüğüm oluyordu.

Vodafone bu pass sistemlerini güzel oturtmuş ama Türk Telekom bir türlü oturtamıyor bunu.
Uğraşıyoruz dediler ama hala devam ediyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-11-11-23-28-21-870_com.tmob.AveaOIM.jpg
    Screenshot_2023-11-11-23-28-21-870_com.tmob.AveaOIM.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 19
  • Screenshot_2023-11-11-23-28-25-615_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2023-11-11-23-28-25-615_com.miui.securitycenter.jpg
    45,3 KB · Görüntüleme: 31
  • Screenshot_2023-11-11-23-28-08-880_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2023-11-11-23-28-08-880_com.miui.securitycenter.jpg
    45,8 KB · Görüntüleme: 21
Tamamen gitmiyor tam anlamadım olayı ama kesinlikle fazladan internetim gidiyor. Ay başında 20 GB üstü internetim varken bugün 5 GB internetim kaldı ve kullanımlarımı hesapladım 4 GB'yi geçmiyor. Müşteri hizmetlerini 2 kere aradım konu açıldı daha sonra sorun yok dendi. Ne yapmam gerekiyor anlamadım ve sorun ne onu da tam olarak bilmiyorum. Yani 40 GB internet kullanmadım evet belli bir kısım sınırsıza gitmiş ama diğer kullanım nereye gitti? Bugün 8 GB falan internetim vardı 4-5 saat YouTube'da takıldım sonuç bu:

Bu konu hakkında bilgilendirme yapmak istiyorum arkadaşlar. TT sınırsız sosyal medya paketine sahip arkadaşlar, YouTube üzerinde bu limitsiz sosyal medya paketi devreye girmiyor bir sürü talep oluşturuldu. Şikayet var ve TT müşteri hizmetlerine talepler iletildi ancak maalesef hiçbir şey yapılmadı. Rezillik. BTK'ya herkes talep oluştursun.

Bu konu hakkında bilgilendirme yapmak istiyorum arkadaşlar. TT sınırsız sosyal medya paketine sahip arkadaşlar, YouTube üzerinde bu limitsiz sosyal medya paketi devreye girmiyor bir sürü talep oluşturuldu. Şikayet var ve TT müşteri hizmetlerine talepler iletildi ancak maalesef hiçbir şey yapılmadı. Rezillik. BTK'ya herkes talep oluştursun.
Hep zaten en işe yarayacak platformlarda sorun çıkar. Neden yahu?

Geri
Yukarı