Türk Telekom Selfy sınırsız sosyal medya YouTube için geçerli değil mi?

ardayavuzz

Hectopat
Merhaba. Selfy 20 GB limitsiz sosyal paketini kullanıyorum. Instagram, YouTube ve Twitter sınırsız ek olarak 20 GB paketim var. Instagram'ı herhangi bir sorun olmadan kullanıyorum ancak YouTube sürekli 20 GB'dan harcama yapıyor. Müşteri hizmetleri ile konuştuğumda reklam kaynaklı olabilir dediler. Sırf denemek için YouTube Premium aldım öyle denedim ama sonuç aynı.
Bu gibi paketlerde acaba kalite sınırı olabilir mi?
Nasıl bir yol izlemem lazım yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom'un sınırsız paketleride genel olarak bir sorun var.
Deneme yapıyorum, bir video izlerken 20 dkda bir kontrol ediyorum bazen harcama yapmıyor bazen yapıyor. Instagram'da böyle bir sıkıntı yok ama youtube'da bunu yaşamak canımı çok sıktı.
Bu sorun yüzünden paket iptali yapabilir miyim bilginiz var mı acaba
Başka operatöre gecebilirim veya paket değişikliği yapabilirim duruma göre

Deneme yapıyorum, bir video izlerken 20 dkda bir kontrol ediyorum bazen harcama yapmıyor bazen yapıyor. Instagram'da böyle bir sıkıntı yok ama youtube'da bunu yaşamak canımı çok sıktı.
Bu sorun yüzünden paket iptali yapabilir miyim bilginiz var mı acaba
Başka operatöre gecebilirim veya paket değişikliği yapabilirim duruma göre
Daha önce bu konuda bir kaç konu açıldı ama bir çözümü yok maalesef sözleşme yoksa tarifenizi iptal edebilirsiniz.

Boşuna uğraşmayın bu problem iki yıldır var, benim şikayet etmedigim yer kalmadı, sizde btk ve hakem heyetine şikayet edin SS ile ve başka operatöre geçin. Aynı paketin olduğu Vodafone da böyle bir problem yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı