Türk Telekom sınırsız YouTube paketi mobil veriyi kullanır mı?

Bilgisayarda YouTube girdiğimde normal interneti kullanıyordu haftalık YouTube interneti varken.

Hocam daha öncesinde yanılmıyorsam sil süpürden 2 GB sosyal medya çıkmıştı ve o zaman YouTube kullandığımda o hediyeden gitmişti. Ancak burada belirtilene göre paylaşımla olmuyormuş galiba. Her neyse dediğim gibi riske atmayayım.

Bilgisayarda YouTube girdiğimde normal interneti kullanıyordu haftalık YouTube interneti varken.

Bir de bilgisayara BlueStacks kurup YouTube yükleyip oradan kullanmayı deneyebilirsiniz ama çalışacağından tam emin değilim.
Hocam o yanılmıyorsam başka hat kapsamına giriyor ve öyle olmaz diye düşünüyorum. Başka hatlara paylaşım yapınca mobil veriden yiyor diye okumuştum.

Evet almış bulundum ve yanında YouTube Premium 3 ayda hediye geldi. Şimdi test edeceğim, sonuçlarını yazarım.

Bayağı bir kullandım arkadaşlar, 480p videoda bayağı video izledim ve şunu diyebilirim ki mantığını tam çözemedim. Ancak yine de 480p bir videonun yediği kadar internet gitmiyor. Reklam tarzı şeyler sanırım internetten harcıyormuş ama ben ilk defa aldığım için premium hediye etmişler ondan ötürü reklamda yok.

Ekleme:
Şu an 360 lira faturam görünüyor şaka gibi reklamda yok ancak ekstra veri kullanıyormuşum diye bana kilitliyorlar :DAlmayın, aldırmayın bu paketi. Şimdi şikayette bulunacağım.

Son düzenleme:
Ben TT kullanırken sosyal medya interneti 1GB azaldıysa normal 200 MB civarında azalıyordu. Şu an vodafonedayım ve 1GB sosyal medyadan gidiyorsa 1GB da kendi internetimden gidiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
problem yasayan bunu denesin

Geri
Yukarı