Türk Telekom sitesine girilmiyor

Aaaapşu

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Siteye girişi değiştirmişler, eskiden gmail ve kendi oluşturduğumuz şifreyi yazarak siteye girebiliyorduk. Oradan ödemiş olduğumuz faturalar, kota, paket süresine filen bakıyorduk, demin gireyim paket süresine bakayım dedim giremedim. Nasıl gireceğiz bu kısıma, kalktı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk telekom hesabınıza kayıtlı kimlik numarası, telefon numarası ve oluşturduğunuz şifreyi gireceksiniz.
Kimlik bilgilerin veritabanına ekli değilse, bağlantıda önerdiği yöntemler ile ekleyebilirsin.

Screenshot_1.png

Galiba şifre olayı, hesabınıza tanımlı telefona geliyor. Geçici şifreyi girip kullanıyorsun.
Kimlik numarası ve telefon numarasını girince, Şifre gönder butonuna basın.

Galiba şifre olayı, hesabınıza tanımlı telefona geliyor. Geçici şifreyi girip kullanıyorsun.
Kimlik numarası ve telefon numarasını girince, Şifre gönder butonuna basın.
Mobil uygulama üzerinden giriş yapabiliyorum.İnternet üzerinden giriş yapamıyorum

Tarayıcı çerezlerini temizleyip girmeyin deneyin.
Ayrıca bu sitede, sayfaya etki eden uzantıları devre dışı bırakın. (Reklam engelleyici vb.)

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı