Türk Telekom sokağın sonuna altyapı çekmiyor

burakkceviik

Femtopat
Daha fazla  
Bana saçma geldigi icin yaziyorum. Direkt sokak adi falan vererek baslayacagim. Oncelikle 4404. sokakta yasiyorum Türk Telekom sokagin basindan neredeyse sonuna kadar kazi yapti sokagin en sonun benim bulundugum ev var. Evde en son kazi yaptiklari alan 40 metre yok. Pazartesi kazildi oraya kadar dedim ertesi gun gelir, yok abi kac gun gecti. Ne ses var ne soluk ne kepce goruyorum ne baska bir şey, vallahi biktim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam selam aynı sorunu bende yaşadım oturduğunuz ilçenin merkez Türk Telekom müdürlüğü'ne ya da büyükşehirler harici bir ilde yaşıyorsanız il Türk Telekom müdürlüğü'ne bir dilekçe sunarak (apartmandaki tüm kişilerin imzalı) başvurursanız 1 ay içinde geliyor biz yaptık şu an 1000MBPS ile devam ediyoruz hayatımıza

Sokağın sonuna kadar kazmıyor olması, altyapı çekmediği anlamına gelmez. Görevliye sormanızda fayda var.
Gorebilirsem sorarim

Hocam selam aynı sorunu bende yaşadım oturduğunuz ilçenin merkez Türk Telekom müdürlüğü'ne ya da büyükşehirler harici bir ilde yaşıyorsanız il Türk Telekom müdürlüğü'ne bir dilekçe sunarak (apartmandaki tüm kişilerin imzalı) başvurursanız 1 ay içinde geliyor biz yaptık şu an 1000MBPS ile devam ediyoruz hayatım
Apartman 3 katli sadece 3. Katla yakiniz hanelerinde 3 kisi var bizim evde de 4 kisi var 7 kisi yapsak olur mu

Geri
Yukarı