Türk Telekom taahhüt olmasına rağmen yüksek fatura

Müşteri hizmetlerini aramanız lazım. Biz buradan çok net bir şey söyleyemeyiz. Ama benim tahminimce taahhüt bitiminden sonraki faturayı gösteriyordur.

Taahhüt bitmeden önce, taahhüt sonrası için fatura kesemezler. Bu dolandırıcılık olur.

Aynı sorunu yaşadım müşteri temsilcisini aradım çözdüler.

Bende Türk Telekom mobil uygulamasından baktığımda güncel fatura 196 TL gözüküyor.
Müşteri hizmetlerini aramanız lazım. Biz buradan çok net bir şey söyleyemeyiz. Ama benim tahminimce taahhüt bitiminden sonraki faturayı gösteriyordur.

Türk Telekom mobil uygulamasından baktığımda güncel fatura 196 TL gözüküyor.

Var olan sözleşme bitiş gününü geçip internet kullanımına devam edersen ay sonu çıkacak olan fatura miktarını göstermektedir. Sözleşme bitiş gününe yakın herhangi bir ISS' ye geçiş yaparsan veya gününde aboneliğini iptal edersen bu ücreti ödemezsin.

Var olan sözleşme bitiş gününü geçip internet kullanımına devam edersen ay sonu çıkacak olan fatura miktarını göstermektedir. Sözleşme bitiş gününe yakın herhangi bir ISS'ye geçiş yaparsan veya gününde aboneliğini iptal edersen bu ücreti ödemezsin.

Sağ olun.

Aynı olay bende de var ama sözleşme bittikten sonra kullanıma devam edersen orada yazan fiyatı ödüyorsun çünkü o yazan fiyat tahhütsüz paket fiyatı. Sözleşmen bitmeden 4 5 gün önce farklı bir ISS' ye geçiş işlemlerini başlatırsan herhangi bir fatura ödemezsin.

Geri
Yukarı