Türk Telekom taahhütsüz abonelik iptal ücreti

ogzhnerl

Decapat
Türk Telekom kullanıyordum; taahhütüm bitti, daha sonra Turknet firmasına geçtim ama Türk Telekom aboneliğini iptal etmek istediğimde bana Türk Telekom 13 günlük kullanım ücreti 70 TL + olarak 147 TL abonelik iptal ücreti çıkarttı. Kullanım ücretini anlıyorum da abonelik iptal ücreti nedir? Taahhütüm yok bir şeyim yok, bu konu hakkında bilgisi olan var mıdır?

Türk Telekom kullanıyordum; taahhütüm bitti, daha sonra Turknet firmasına geçtim ama Türk Telekom aboneliğini iptal etmek istediğimde bana Türk Telekom 13 günlük kullanım ücreti 70 TL + olarak 147 TL abonelik iptal ücreti çıkarttı. Kullanım ücretini anlıyorum da abonelik iptal ücreti nedir? Taahhütüm yok bir şeyim yok, bu konu hakkında bilgisi olan var mıdır?
Taahhütünüzün olmadığına eminseniz (genelde taahhütün son günlerinde hattın yasal sahibini arıyorlar ve yeni taahhüt için onay istiyorlar) bu yaptıkları şey dolandırıcılık. Hakkınızı arayın, THH'ye başvurun, itiraz edin.

Taahhüt yenilenmiş olabilir mi? Yada yenilemiş olabilir misiniz? Türk Telekom'da çalışıyorumda genelde aboneyi arıyorlar. Yenilemek amacıyla.

Taahhüt yenilemedim. Taahhüt'üm 04.10.2020'de bitti. TürkNet'e geçeceğim için yenilememiştim fakat müşter hizmetlerindeki kadın bana cayma bedelini söyledi 147TL diye, bende taahhüt üm bitti cayma bedeli olmaması lazım dedim sonra abonelik iptali bedeli dedi çok saçma geldi ilk defa duyuyorum. Böyle abone iptal bedeli almamaları lazım bildiğim kadarıyla yanlış mı biliyorum yoksa.

Yeni konular

Geri
Yukarı