Türk Telekom taahhütten cayma

M3rvan

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Türk Telekom ile 2 yıllık bir taahhütüm var ve 2020 Temmuz'da başladı. 16 Mbps internet ve aylık 85 TL. TurkNet ise aynı fiyata 100 Mbps'ye kadar veriyor, altyapım 75 Mbps destekliyor. 6502 sayılı kanun kapsamında fesih başvurusu yaparsam cayma bedeli öder miyim? Taahhütüm Online olarak görüntülenemiyor, taahhüte bu kanun aleyhine bir şey yazma hakları var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
1+1 ise cayma bedeli ödemek zorunda kalırsınız. Ama 1.yılın sonunda cayabilirsiniz. Yani temmuzun kaçında yaptıysanız taahhütü o zaman bozabilirsiniz. Ayrıca TT'den paketinizi yükseltin. İlla TurkNet mi olması gerek?

Eğer indirimli bir fiyattan kullanıyorsanız, geriye kalan süreden indirimli fiyatın toplamı hesaplanır, aynı zamanda geriye kalan zamandan ödemeniz gereken/ödeyeceğiniz fatura tutarı da hesaplanır. Hangisi daha ucuzsa onu ödersiniz. TurkNet'e geçecekseniz eğer, yanlış hatırlamıyorsam 120 TL'ye kadar cayma bedeli karşılıyordu. Sadece faturalandırmayı kendilerine ulaştırmanız gerek.

Merhaba, Türk Telekom ile 2 yıllık bir taahhütüm var ve 2020 Temmuz'da başladı. 16 Mbps internet ve aylık 85 TL. TurkNet ise aynı fiyata 100 Mbps'ye kadar veriyor, altyapım 75 Mbps destekliyor. 6502 sayılı kanun kapsamında fesih başvurusu yaparsam cayma bedeli öder miyim? Taahhütüm Online olarak görüntülenemiyor, taahhüte bu kanun aleyhine bir şey yazma hakları var mı?

Epey taahhüt ödersin çünkü 200 liralık (!) paketi indirimle 85 liraya veriyorlar. TT üzerinden paket yükseltmesi yapman lazım ama 155 lira civarıydı 100 Mbps paket.

Türk Net'e geçersen daha pişman olursun. Haftada 3-4 gün gece internet kesilmeleri, saat 19.00-00.00 arası internet hızının neredeyse 0'a inmesi. Müşteri hizmetleriyle konuşunca her şeye Türk Telekom çalışması denmesi, aşırı ping sorunu vs vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı