Türk Telekom telefon var ama internet yok

Chaky

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılım
Bilgisayar internete bağlanmıyor telefon bağlanıyor ama PC bağlanmıyor. Modemde ışıklar yanıyor internet ışığı yanıyor ama PC'de bağlanmıyor ağ ve paylaşım merkezinde tanımlanamayan ağ diyor. İnternet Türk Telekom ve IP yazıyorum Google Türk Telekom'un oraya da girmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Farklı kablo ile deneyin, farklı kablo ile deneme imkanınız yoksa kablo içinde yer alan tellerin diziliş sırasını kontrol edin.

Dosya Ekleri

• 4633fb8baf5a097ac50376aca1fffbe8.jpg
    4633fb8baf5a097ac50376aca1fffbe8.jpg
    18,6 KB · Görüntüleme: 47
Kablonun bı tarafı biraz yamuk başka kablo ile deneme şansım yok şuan anca yarın bı tane alabilirim
15311580687831453810428.jpg

Şuan modemin kutusunun içinde bitane daha kablo buldum ve onu taktim ekrana bı hata geldi Windows bir ip adresi çakışması algıladı diyor

Nasıl yapacağımı anlatabilir misiniz
İp çakışması algıladı falan diyor Windows

Kablo ezildiyse sorun ondan da kaynaklanıyor olabilir. Uçlarının sıkıntısız veya kablo diziliminin doğru olması yanıltıcı olabilir. Kablo da ezilme var mı kontrol edin.

Kablo ezildiyse sorun ondan da kaynaklanıyor olabilir. Uçlarının sıkıntısız veya kablo diziliminin doğru olması yanıltıcı olabilir. Kablo da ezilme var mı kontrol edin.
Şuanda başka kablo taktım ama aynı sorun onu taktım ve Windows ip çakışması algıladı dedi

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı