Türk Telekom TTNet VDSL bağlantının gelmemesi

Buyur Böyle. Senin internet degerlerini atarmısın birde Hiper veya Fiber kullanıyorsan.
asdas.PNG

Ekran Alıntısı.PNG

Evet Türk Telekom aradı beni 20 dk önce sizin alt yapınızda herhangi bir sorun bulunamadı dedi hattınızda hata yok dedi birde paketin aktif edilmiş ama hızın için port güncellemesini yapmamışlar unutmuşlar dedi ben kayıt oluşturuyorum en kısa sürede portun güncellenecektir dedi.

İşşallah yarın hemen yaparlar modemde hemen gelir işşallah MNG kargodaymış modem şu an :) 4 iş günü içinde gelecekmiş.

Ne kadar şanslıyım ya :D dün modem için aradım hemen kargoya verdiler MNG kargodan gelen şubedeki dagıtıcıda abimin arkadaşıymış medemi aldı getirdi bize :D fotoraflarını atarım şimdi hız için'de bugün akaşama güncellenecegini söylüyorlar en gec yarın öglene. :)

Hala turuncu yanmadı of :(

Evet bugun geldiler yaptılar hat değerlerime filan baktılar daha yüksek pakete istersen geç bu hat degerlerinden 100Mbps rahat alırsın filan dediler :) şu andi paketim 24Mbps Hız testim.
Ekran Alıntısı.PNG

İndirme hızım.
Ekran Alıntısı.PNG

Yeni Hat degerlerim mükkemmel :) :)
Ekran Alıntısı.PNG

4K Vidyoyu hiçbir şekilde takılmadan 4K olarak izliyorum ve ileri sardıgımda hiç gecikmeden aynı anda başlıyor ve çabucak doluyor. :)
Ekran Alıntısı.PNG

Ve tabiki A.K.K dolduktan sonra. :D
12752214_972071456221210_183204226_o.jpg

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı