Türk Telekom VDSL vs Netspeed VDSL

Lenoraa

Kilopat
Daha fazla  
Herkese kolaylık dilerim, şu an binamda fiber altyapı bulunmamakta. VDSL ile Türk Telekom'a daha dün geçiş yaptım.
Ancak özgürlük tarafında problemli bir sağlayıcı olduğu için ve DNS bile işe yaramadığı için 14 günlük cayma hakkım ile Netspeed VDSL'e geçmenin mantıklı olup olmayacağını merak ediyorum.
Çoğu kişi Netspeed'in VDSL tarafında problemli olduğunu söylediğinden ve böyle bir kararın mantıklı olup olmayacağını bir size sormak istedim.
Netspeed'e geçerken bana modeme gireceğim ID şifreyi hemen veriyorlar mı? Kuruluma gerek kalmadan kendim girebilirim. Ama stabilizasyonu nasıl onu merak ediyorum sahiden.

İmkan varsa TürkNet'e geçip 12 ay peşin ödeyin. 1 Ekim'den sonra (yanlışım varsa düzeltin) internet fiyatlarına zam yapılacak, bu söylendi. 12 Ay peşin ödeyip en azından 3 zamdan daha kurtulmak en mantıklısı olur.

İmkan varsa TürkNet'e geçip 12 ay peşin ödeyin. 1 Ekim'den sonra (yanlışım varsa düzeltin) internet fiyatlarına zam yapılacak, bu söylendi. 12 Ay peşin ödeyip en azından 3 zamdan daha kurtulmak en mantıklısı olur.
Hayır ihtimaller arasında yok Türknet ile ilgili bina problemi var malesef. O yüzden bunları sundum yoksa tavsiyeniz için teşekkür ediyorum

Hayır ihtimaller arasında yok Türknet ile ilgili bina problemi var malesef. O yüzden bunları sundum yoksa tavsiyeniz için teşekkür ediyorum
Bir tek NetSpeed altyapı hizmeti sunuyorsa (T.Telekom hariç) mecbur NetSpeed geçeceksiniz yapacak bir şey yok. Kopma vs. oluyor deselerde sonuçta kendi altyapısı değil(dir) yani TTNet alt yapısı. Telekom'dan da hizmet alsanız o hatta sorun olacaksa iki hizmet sunucuda da sıkıntı yaşanacaktır.
Telekom'un taahhütsüz planları aşırı saçma ve pahalı. NetSpeed fiyatlarını bilmesem de kesinlikle daha ucuz olduğuna eminim. NetSpeed ile görüşün, imkan varsa 12 aylık peşin ödeyin. Ödemeyi yaptığınız yöntem ile (ben kredi kartı ile yaptım) taksitlendirebilirsiniz. Yanlış bilmiyorsam vadesiz kart ile de ödeme yapılabiliyor ve bu harcamayı 3-6 taksite bölebiliyorsunuz.

Sanırım beni burada boğan şey özgür internet olmaması baskı altına gelemiyorum Türk Telekom sa her siteyi banlamış neredeyse

Sanırım beni burada boğan şey özgür internet olmaması baskı altına gelemiyorum Türk Telekom sa her siteyi banlamış neredeyse
Hocam her siteyi banlamış derken? Siz TTNet ile giremediğiniz siteye NetSpeed ya da Türk Net ile de giremeyeceksiniz, bunu biliyorsunuz umarım?

Hocam her siteyi banlamış derken? Siz TTNet ile giremediğiniz siteye NetSpeed ya da Türk Net ile de giremeyeceksiniz, bunu biliyorsunuz umarım?
Hocam TürkNetle gayet giriyordum aynı zamanda NetSpeed'le de net bir şekilde giriliyor. Altyapı sağlamakla alakası yok onun

Hocam hangi site mesela ben anlamadım? Lig TV falan gibi siteler geldi benim aklıma, onlara hiç bir şekilde girilmiyor, ondan dolayı dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı