Türk Telekom Vaat Ettikleri Hızı Veremiyor

Splintles

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI B150M BAZOOKA Intel B150 Soket 1151 DDR4 2133MHz
Intel Core i5-6500 Skylake 3.2 GHz 6MB Cache LGA 1151
MSI Nvidia GeForce GTX 970 OC 4GB 256Bit
Kingston Hyperx Fury 3D 120 GB | 500MB/s - 500MB/s
WD 3.5" 2 TB Sata III 6Gbit/s 7200 RPM
Kingston Hyperx Savage 8GB 2133 MHz DDR4 Ram
Corsair Vengeance 8GB 2400 MHz DDR4
Meslek
Öğrenci
Ben uzun süredir Türk Telekom kullanıyorum paketim telefonsuz 16 mbps fakat ben 2 senedir 8 mbps kullanabiliyorum. 2 sene önce taahhüt imzalamadan önce konuştum ekip gönderelim baksınlar dediler 2-3 gün sonra hızım 13-14'lere çıktı fakat tabi ki bir süre sonra tekrar 8 küsür olmaya başladı şuanda hala aynı.

Sözleşmenin bitmesine 2 hafta kaldı. Vodafone ve Turkcell'e gittim konuştum fakat yaşadığım yer küçük bir yer yani çalışanlar bile çok bilgili değil daha kendileri bilmediği şeyleri satmaya çalışıyorlar.

Yaşadığım yerde Vodafone'un sitesinden baktığımda verebilecekleri hız 42 mbps gözüküyor konuştum onlarda öyle söyledi ben sistemde görebiliyorsam sinyal gidiyodur, 42 mbps çeker dediler. Fakat aklımda soru işaretleri var emin olamıyorum Türk Telekom'la aynı altyapıyı kullanmıyorlar mı? O zaman neden bu hızı Türk Telekom veremiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vodafone daha iyi bir ISS. Hiz ise ya paket yada altyapiyla alakali ama Turk Telekom yerine Netspeed bakabilirsin.

Küçük bir ilçede yaşıyorum o yüzden maalesef çok fazla seçeneğim yok burada sadece Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom var. İlk başkta Türknet düşünmüştüm fakat gelip kurmaları çok uzun sürebileceği için vazgeçtim.

Yani kısacası Vodafone dediği hızı gerçekten verebileceğine inansam geçmek en iyisi olucak diye düşünüyorum

Vodafone denemedim ama Turk Telekom'un altyapisini Netspeed kullaniyor ve gercekten kaliteli bir firma.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı