Türk Telekom VDSL internet kurulumu randevu gecikmesi

physX10

Centipat
Yer
Çankaya/ANKARA
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar,

Bu yıl aile evinde internet bağlantısı olmadığı için bütün internet ile ilgili olan işlerimi mobil veri ile hallettim. Fakat, üniversitelerin uzaktan eğitime geçmiş olması ve benim burada daha uzun bir müddet kalacak olmam sebebiyle geçtiğimiz hafta eve internet bağlamayı düşündüm.

Türk Telekom'un internet sayfasından beğendim, uygun gördüğüm bir kampanyayı seçerek çevrimiçi başvuruda bulundum. O gün birkaç saat içinde aradılar ve bazı bilgilendirme metinlerini okuyarak onay aldılar ardından 4 gün sonra olan 24 Eylül'e saat 13:00-18:00 arası randevu verdiler. Fakat, dün tüm gün evde olmama rağmen hiçbir arama veya aksiyon yaşanmadı. Randevu SMS'ini de sizlerle paylaşayım.

degerli musterimiz, Türk Telekom'un avantajli internet dunyasina katilmaniza az kaldi. Internet kurulumunuzu gerceklestirmek için sizi 2020/09/24 tarihinde ziyaret edecegiz. Hep birlikte gecirdigimiz bu zor gunlerde yasanan yogunluk nedeniyle gecikmeler olabiliyor. Gecikme olmasi durumunda anlayisiniz için tesekkur ederiz. B001

Evet, randevuda gecikme yaşanabilir vesaire yazıyor. O sebeple çok aceleci davranmak istemiyordum. Şu an yapmam gereken bir şey var mı acaba? Yani, tekrar internet sayfasından veya 444 1 444'ü arayarak yeni randevu almam gerekir mi? Çünkü şikayetvar tarzı sayfalarda randevu ile ilgili bir sürü şikayet gördüm. Kimi kişiye 15 gün sonraya kadar randevu vermişler, gelmemişler ve kişi tekrar 15 gün sonraya randevu almış. Biraz fazla zorlukla dolu bir süreç gibi geldi.

Daha önce böyle bir durum yaşamış olan varsa tecrübesini aktarabilirse çok sevinirim. Teşekkürler.

Geri
Yukarı