Türk Telekom VDSL paket alınır mı?

Memre11

Hectopat
VDSL için Türk Telekom aradım 100 Mbps 200 GB paket 99 TL ücret verdi, 4 ay daha var Türk Telekom ADSL taahhütüm. Bugüne kadar Türk Telekom'la sıkıntı yaşamadım internette. Alınır mı sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer Türk Telekom 100 Mbps verebiliyorsa ve Türknet'in oraya altyapısı varsa (Türk Telekom üzerinden), 86 TL'ye 100 Mbit sınırsız alabilirsin Türknet üzerinden. Türk Telekom çok pahalı, 12/24 ay kontrat yapıyor bir de utanmaz gibi 200 GB bariyeri koyuyor.

Türk Telekom'dan fiyatları yüksek ama modeme kadar bakıyorlar. Türk Telekom altyapısını kullana İnternet Sağlıyıcları Türk Telekom ekipleri evin girişine kadar ankestreye kadar bakıyor. Türk Telekom alırsan, internet geliyor mu ona bakar yüksek hız verme niyetleri yok. turknet, millenicom, netspeed, netgalaksi bunların birini seç derim.

Türk Telekom'dan fiyatları yüksek ama modeme kadar bakıyorlar. Türk Telekom altyapısını kullana İnternet Sağlıyıcları Türk Telekom ekipleri evin girişine kadar ankestreye kadar bakıyor. Türk Telekom alırsan, internet geliyor mu ona bakar yüksek hız verme niyetleri yok. turknet, millenicom, netspeed, netgalaksi bunların birini seç derim.
Türk Telekom fiber kötü değildir fakat kotalı almayın kesinlikle.

Yeni konular

Geri
Yukarı