Türk Telekom VDSL port başvurusu nasıl yapılır?

Mythpac

Hectopat
Altyapımda VDSL olduğunu öğrendim fakat boş port yokmuş. Nasıl açtırabilirim diye sorduğumda ise Türk Telekom'u arayıp söylemem gerektiğini söylediler. Türk Telekom'u arıyorum; müşteri temsilcisine bağlanır gibi arama sesi geliyor, sonra sessizlik ve 5 saniye sonra kapatıyorlar telefonu. Ne yapmam lazım? Nereden ulaşabilirim, nasıl açtırabilirim port?

Türk Telekom üzerinden internet almıyorum hizmet numaram yok o yüzden.Ne yapabilirim?
Altyapınız ve bağlı olduğunuz santral Türk Telekom. Size port konusunda en iyi yardımcı olacak firma Türk Telekom olacaktır.
Türk Telekom'a geçin derim, aksi takdirde port işini halledemezsiniz gibi geliyor.

Altyapınız ve bağlı olduğunuz santral Türk Telekom. Size port konusunda en iyi yardımcı olacak firma Türk Telekom olacaktır.
Türk Telekom'a geçin derim, aksi takdirde port işini halledemezsiniz gibi geliyor.
TT'nin interneti hakkında pek iyi şeyler söylenmiyor ama port açtırmak için 6 aylık paketlerden alacağım artık mecbur.Teşekkürler bilgiler için.
Son bir sorum olacak altyapisorgu.netspeed.com.tr sitesinden adresimi sorgulatınca port yok gözüküyor bir yan binada var gösteriyor kapı numarasına özel mi port veriliyor?

Geri
Yukarı