Türk Telekom vs NetSpeed vs Millenicom

Ardq_x

Hectopat
Selam arkadaşlar 2 3 hafta önce TürkNet'e geçmiştim ama bağlayamadılar ve müşteri destek berbat iptal ettirme kararı aldım TürkNet'in bu tavrı yüzünden TürkNet yüzünden TürkNet gibi markalara (NetSpeed, Millenicom) çok iyi bir gözle bakmıyorum ama yine de sorayım dedim sizce bu üçünden hangisi? Altyapım 60Mbps destekliyor.

Merhaba.Ben de başta Millenicom a başvurmuştum en fazla 1 hafta içinde kesin bağlanır dediler 10 gün geçince iptal ettik.Türknete geçtik 1 ayda bağladılar ama memnunum.

Merhaba.Ben de başta Millenicom a başvurmuştum en fazla 1 hafta içinde kesin bağlanır dediler 10 gün geçince iptal ettik.Türknete geçtik 1 ayda bağladılar ama memnunum.
Arkadaş gibi bir sorunda ben yaşamıştım.

Netspeede geçtim çok kısa sürede bağladılar. Ama ramazanda özellikle 15-16 gibi ve gece belli saatlerde istenilen indirme hızları alınamayabiliniyordu.

Ben 3 firmayı kullanmış biri olarak söylüyorum. TürkNet, NetSpeed, Millenicom altyapım 50 Mbps desteklerken 5-20 Mbps civarı dolaşıyordu. Seçtiğim paket 50 Mbps idi TürkNet'e. 10 gör dua ediyordum. Bursada yaşamam rağmen hiçbirinde 80'nin altında pingte görmedim. Şu an Türk Telekom kullanıyorum. 50 Mbps rahat bir şekilde alıyorum. Pingimde Avrupa servarlarında 20-40 arası dolaşıyor.

Hocam Millenicom'u deneyin. Olmazsa Netspeed'i deneyin. O da olmazsa mecbur Türk Telekom'a geçeceksiniz. Tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıdır hesabı.

Geri
Yukarı