Türk Telekom vs. Turkcell

Hangisi daha iyi ?

• Turkcell

Oy: 47 71,2%
  • Turk Telekom

Oy: 12 18,2%
  • Vodafone

Oy: 7 10,6%

• Oy verenlerin toplamı
    66
Yaşadığınız konuma göre değişebiliyor. Hepsini arkadaşlar sayesinde test edebilirsiniz. Köy gibi yerlerde en iyi Turkcell çekiyor ve en hızlısı o. Şehir merkezinde kapsamada pek bir fark olmayacaktır. Paketleri pahalı ama Salla Kazan sayesinde hediyeler bol bol geliyor. Vodafone, 4G frekanslarında geride kaldığı için yer yer sorunlar çıkarabiliyor, yani yavaş kalıyor veya az çekiyor. Şehir merkezindeysem 1-2 GB fark veya 5 TL fark için Turkcell, fazlası için de Vodafone seçerdim. Köylere falan yolculuğum çoksa da Turkcell. Turk Telekom müşteri hizmetleri rezalet diye bahsetmeye gerek duymadım. İstedikleri kadar ucuz olsunlar, sorun çıkınca Turkcell veya en azından Vodafone gibi olamıyorlar.

3'ünü de kullandım ve en iyi çekenin Turkcell olduğunu söyleyebilirim fakat fiyatları pahalı olduğu için gelecek ay Vodafone'a geçiş yapmayı düşünüyorum. Turkcell'de yeni gelen müşteriler için kampanyalar vardı bir aralar şuanda varsa geçiş yapabilirsiniz.

Bulunduğum yer biraz kalabalık olduğu zaman, Vodafone resmen telefonu uçuş moduna almış gibi oluyordu. 1 ay önce Turkcell'e geçtim, Vodafone'da kullandığım pakete biraz yakın, aynı ücreti veriyorum. Şimdi diyorum ki, önceden kullanamadığım internete para verirken şu anda kullandığım internete para veriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı