Türk Telekom vs TurkNet

Unknown873

Decapat
İyi Geceler. Benim Türk Telekom da olan taahhütüm, aboneliğim yani bitmek üzere. Çevremde de, Technopat okurlarından da, YouTube’daki içerik üreticilerden de duyduğum bir internet markası var TurkNet adında. Gerçekten bu İnternet markasını merak ediyorum, merak ettiğim kadar da birazcık endişeliyim, ilk defa böyle bir marka kullansam mı kullanmasam mı diye. Bir tecrübesizlik var sonuçta. Ben şu anda Türk Telekom’un, ‘’100 Mbps’ye Kadar Limitsiz Hiper’’ paketini kullanıyorum. Altyapımda da maalesef fiber internet yok. Ve ben bu markadan, bu paketten ortalama SPEEDTEST’ten aldığım Mbps, 70-75. Türk Telekom gayet yeterli bir marka internet için ama bazen yavaşlıklar olabiliyor. Mesela benim cihazım iPhone 11, bazı zamanlar telefon da Wi-Fi logosu 3 saniye gidip geliyor. Bu durum sizde de oluyor mu bilmiyorum. Neyse cümlemi fazla uzatmadan, siz ne düşünüyorsunuz? Sizce TurkNet’e geçmeli miyim? O markadan sabit 100 Mbps internet alabilir miyim?

Mesela benim cihazım iPhone 11, bazı zamanlar telefon da Wi-Fi logosu 3 saniye gidip geliyor. Bu durum sizde de oluyor mu bilmiyorum. Neyse cümlemi fazla uzatmadan, siz ne düşünüyorsunuz? Sizce TurkNet'e geçmeli miyim? O markadan sabit 100 Mbps internet alabilir miyim?

Hayır TT veremiyorsa TurkNet'te veremez yani tam 100 veremez biraz üstünü verebilir o Wi-Fi kopması cihazdan ya da modemden kaynaklı olabilir.

İyi Geceler. Benim Türk Telekom da olan taahhüdüm, aboneliğim yani bitmek üzere. Çevremde de, Technopat okurlarından da, YouTube'daki içerik üreticilerden de duyduğum bir internet markası var TurkNet adında. Gerçekten bu İnternet markasını merak ediyorum, merak ettiğim kadar da birazcık endişeliyim, ilk defa böyle bir marka kullansam mı kullanmasam mı diye. Bir tecrübesizlik var sonuçta. Ben şu anda Türk Telekom'un, ‘'100 Mbps'ye Kadar Limitsiz Hiper" paketini kullanıyorum. Altyapımda da maalesef fiber internet yok. Ve ben bu markadan, bu paketten ortalama Speedtest'ten aldığım Mbps, 70-75. Türk Telekom gayet yeterli bir marka internet için ama bazen yavaşlıklar olabiliyor. Mesela benim cihazım iPhone 11, bazı zamanlar telefon da Wi-Fi logosu 3 saniye gidip geliyor. Bu durum sizde de oluyor mu bilmiyorum. Neyse cümlemi fazla uzatmadan, siz ne düşünüyorsunuz? Sizce TurkNet'e geçmeli miyim? O markadan sabit 100 Mbps internet alabilir miyim?

Hocam TurkNet'te ilk birkaç ay geri ödeme var diye biliyorum zamanından tam emin değilim şu anda deneyim beğenmez iseniz para iadesi alıp tekrar Türk Telekom alırsınız.

TurkNet'in fiber altyapısı yoksa bulunduğunuz bölgede aldığınız internet kalitesinde çok değişiklik olmaz Türk Telekom'un altyapısını kullanarak internet sağlayacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı