Türk Telekom yeni kampanya ve taahhüt

Volkan GÖKTAŞ

Decapat
Merhaba arkadaşlar, TTNET'le taahhüdüm şubat 2023'te bitiyor. Ancak ben TTNET'in daha üst bir paketinde kampanya yenilemek istiyorum şu an. Şu an 100 Mbit alıyorum ancak 500'e çıkmak istiyorum. 2 senelik taahhütlü paketleri var. Sizce bu durumda taahhüt bozmuş oluyor muyum? Bana borç çıkarırlar mı? Kendilerine sorduğumda robot gibi aynı şeyi söylüyorlar. Bence bilmiyorlar. Onu da geçtim maalesef kendi yaptığım sözleşmeyi Online olarak da göremiyorum ve hiç de hatırlamıyorum bununla ilgili maddeyi. Düzgün bilgi vermiyorlar.

Sorun olmaz tahminimce. Şubat ayında belirtirsiniz müşteri temsilcisine 500 Mbps istiyorum diye verirler. taahhüdü de yenilemiş olursunuz.

Hız yükseltmede sorun olmuyor diye biliyorum. Aynı paketten hız yükseltme yaparsanız sıkıntı çıkmaz.

Hız yükseltmede sorun çıkartmazlar hocam. Kaç TL diyorlar o paket için? :)

Sadece taahhüt yenilenmiş oluyor ama yeniden Türk Telekom'da kalmanı önermem bilmem sende iyi çekiyor mu ama çok pis bir rezillik 2 oda ötede çekmiyor. Sürekli hız düşüyor. Yani say say bitmez uğraşılmaz bir iş Kablonet öneririm. Hem fiyatı uygun hem de altyapısı kaliteli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece taahhüt yenilenmiş oluyor ama yeniden Türk Telekom'da kalmanı önermem bilmem sende iyi çekiyor mu ama çok pis bir rezillik 2 oda ötede çekmiyor. Sürekli hız düşüyor. Yani say say bitmez uğraşılmaz bir iş Kablonet öneririm. Hem fiyatı uygun hem de altyapısı kaliteli.
O türk telekomun altyapınsı kullanmıyor muydu?

Geri
Yukarı