Türk Telekom yüksek ping alıyorum

JrParanoid

Centipat
Merhaba 4 yıldır Türk Telekom müsterisiyim, eskıden bu kadar pıng olmazdı ama 2019'dan beri pingle ugrasıyorum. Kac defa Türk Telekom'u aradıgımı bılemezsınız ama maalesef dedıklerı tek şey hiçbir şey yok, bızde pıngınız gozukmuyor ban.

55.PNG

Yardımcı olur musunuz?

Aynı sorun bendede var pingim 20. ISS arayınca ne diyorlar? Bende arayacağım da.

Aynı sorunu mecburen ISS modemi ZyXEL WMG3312 B10A kullanırken yaşadım birkaç kez müşteri hizmetlerini aradım bana da aynı şekilde sorun görünmüyor dediler sonrasında denemek amaçlı farklı bir modem kurdum 200+ ping 60'a düştü çok araştırma yapmıştım o zamanlar kimse modem e ihtimal vermemişti yeni olduğundan dolayı fakat sorun modem kaynaklı çıktı reset atmayı vs. denedim fakat olmadı bağımsız bir modem ile devam etmiştim o zamanlar ISS'in verdiğine göre çok fark oluşturmuştu.

Aynı sorunu mecburen ISS modemi ZyXEL WMG3312 B10A kullanırken yaşadım birkaç kez müşteri hizmetlerini aradım bana da aynı şekilde sorun görünmüyor dediler sonrasında denemek amaçlı farklı bir modem kurdum 200+ ping 60'a düştü çok araştırma yapmıştım o zamanlar kimse modem e ihtimal vermemişti yeni olduğundan dolayı fakat sorun modem kaynaklı çıktı reset atmayı vs. denedim fakat olmadı bağımsız bir modem ile devam etmiştim o zamanlar ISS'in verdiğine göre çok fark oluşturmuştu.
Dün banada aynısını dedıler farklı bir modem kullanmayı deneyın garantısı bıttı dedıler

Merhaba, evin içinde farklı kişiler internet kullandığından ve bağlantınızın tamamı sömürüldüğünden dolayı pinginiz çıkmakta. Tüm cihazları kapatıp tek bir cihazdan bağlantı kurup oyunlarda deneyin. Çözüme kavuştuğunuzu göreceksiniz. Yapabileceğiniz tek şey daha iyi bir internet bağlatmak ya da diğer cihazları kapatmak.

Geri
Yukarı