Türk Telekom'a geçilir mi?

Hocam Millenicom da aktivasyon ücreti yok değil mi? Eğer öyleyse ona geçip deneyeceğim.

Birinin referansıyla gelirseniz TurkNet 1 fatura ücretsiz (bunu 6 aya dağıtıp fiyat indirimi yapıyorlar.) 140TL. Daha sonra sonra sizde birine referansınızı verirseniz yine indirim uyguluyorlar size de o kişiyede. Bence ekonomi bu haldeyken bu fiyatlar normal. (ttkom hariç)

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam dediğim gibi pek TurkNet'e geçmek istemiyorum. Aynı hizmeti daha ucuza Netspeed veriyor. Belki ping konusunda TurkNet daha avantajlıdır ama değer mi bilmiyorum.

Nasıl bir indirimden bahsediyoruz hocam? Mesela TürkNet sitesinde bahsedildiği üzere tam fiyat, tek fiyat 170₺. Bu referans ile 6 ay boyu ne kadar para ödemiş oluyoruz?

ToffeNet geç, mükemmel hizmet.

Türk Telekom asla önermiyorum ne müşteri hizmetleri ilgili ne de vaat ettiklerini verebiliyorlar.

ilk ay 170 sonraki 6 ay 142tl yapıyor. Nerden geldiğini göstermek için öyle yazdım
TürkNet veya Netspeed gibi servis sağlayıcılarının Tivibu gibi bir hizmeti var mı? Eğer yoksa dediğim gibi sanırım düşünmek için kendime biraz daha zaman tanıyacağım çünkü başka türlü Xiaomi Mi TV Box tarzı bir şey almamız veya uyduya geri dönmemiz gerekecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…