Türk Telekom'a geçilir mi?

Şu ana kadar yaşamadıysan bundan sonra büyük ihtimal yaşamazsın. Dediğim gibi genel olarak bakınca hepsi aynı altyapı aynı port, TT geçersen müşteri kazanmak açısından belki daha iyi bir porta taşıyabilirler bazen de 50Mbps hızını 30'a sabitliyorlar anlamayan adam hiç arayıp sormuyor bile.

Hocam Millenicom da aktivasyon ücreti yok değil mi? Eğer öyleyse ona geçip deneyeceğim.

Hocam Türk Telekom bize 200₺'ye 100Mbps vereceğini söylüyor. Yalnız bu sadece 12 ayın fiyatı. Sonraki 12 ay 284₺ verecekmişiz. Ben o iki fiyatı da 100Mbps için imkanı yok vermem. ISS değiştirmeye de çok meraklı değilim açıkçası, ama görünüşe göre durum öyle olacak.

Birinin referansıyla gelirseniz TurkNet 1 fatura ücretsiz (bunu 6 aya dağıtıp fiyat indirimi yapıyorlar.) 140TL. Daha sonra sonra sizde birine referansınızı verirseniz yine indirim uyguluyorlar size de o kişiyede. Bence ekonomi bu haldeyken bu fiyatlar normal. (ttkom hariç)

Son düzenleyen: Moderatör:
Birinin referansıyla gelirseniz TurkNet 1 fatura ücretsiz (bunu 6 aya dağıtıp fiyat indirimi yapıyorlar.) 140TL. Daha sonra sonra sizde birine referansınızı verirseniz yine indirim uyguluyorlar size de o kişiyede. Bence ekonomi bu haldeyken bu fiyatlar normal.(ttkom hariç) türknet referans
Geçerseniz ben referans olurum size.

Hocam dediğim gibi pek TurkNet'e geçmek istemiyorum. Aynı hizmeti daha ucuza Netspeed veriyor. Belki ping konusunda TurkNet daha avantajlıdır ama değer mi bilmiyorum.

Birinin referansıyla gelirseniz TurkNet 1 fatura ücretsiz (bunu 6 aya dağıtıp fiyat indirimi yapıyorlar.) 140TL. Daha sonra sonra sizde birine referansınızı verirseniz yine indirim uyguluyorlar size de o kişiyede. Bence ekonomi bu haldeyken bu fiyatlar normal. (ttkom hariç)
Nasıl bir indirimden bahsediyoruz hocam? Mesela TürkNet sitesinde bahsedildiği üzere tam fiyat, tek fiyat 170₺. Bu referans ile 6 ay boyu ne kadar para ödemiş oluyoruz?

Arkadaşlar merhaba, şu an Netspeed kullanıyorum ve 16Mbps hıza 135TL veriyorum. Hem hızımın artması ondan da önemlisi pingimin düşmesi için ISS değiştirmeye karar verdim. Normalde TT'a geçmem ama bir bakayım dedim fiyatlara. 150TL'ye 24Mbps download hız veriyorlar 1 yıl taahhütlü sizce geçilir mi? Altyapı TT'a ait olduğu için her yerde pingin en az onlarda olduğu yazıyor doğru mu?
ToffeNet geç, mükemmel hizmet.

ilk ay 170 sonraki 6 ay 142tl yapıyor. Nerden geldiğini göstermek için öyle yazdım :)
TürkNet veya Netspeed gibi servis sağlayıcılarının Tivibu gibi bir hizmeti var mı? Eğer yoksa dediğim gibi sanırım düşünmek için kendime biraz daha zaman tanıyacağım çünkü başka türlü Xiaomi Mi TV Box tarzı bir şey almamız veya uyduya geri dönmemiz gerekecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı