Türk Telekom'a geçilir mi?

siz ttkomda 1 yıl taahüt yaparsanız aynı fiyatı 1 yıl ödersiniz ama türknet bu 1yıl içinde zam yapabilir fiyatlar değişebilir. 75mbps diyorsanız bu değişime değer bence 24 de yeterli olmaz bana

Millenicom'da çok sorun yaşayan gördüm.
ISS'ler bölgeden bölgeye göre değişkenlik gösteriyor dediğin gibi alt yapı TT'ye ait çoğunlukla port kiralayıp size hizmet sunuyor.
TT geçip taahhüt imzalamak veya Taahhütsüz bir firmadan internet almak. (İstediğin zaman tek imza ile çık)

ISS'ler bölgeden bölgeye göre değişkenlik gösteriyor dediğin gibi altyapı TT'ye ait çoğunlukla port kiralayıp size hizmet sunuyor.
TT geçip taahhüt imzalamak veya taahhütsüz bir firmadan internet almak. (istediğin zaman tek imza ile çık)

Benim altyapım iyi şu an Netspeed de de sorun yaşamıyorum o yüzden Millenicom da da yaşamam değil mi?

gidebilir ama 7 artsa bile şu an ttkom 75'i verdiği fiyatı geçmez bence
Hocam Türk Telekom bize 200₺'ye 100mbps vereceğini söylüyor. Yalnız bu sadece 12 ayın fiyatı. Sonraki 12 ay 284₺ verecekmişiz. Ben o iki fiyatı da 100mbps için imkanı yok vermem. ISS değiştirmeye de çok meraklı değilim açıkçası, ama görünüşe göre durum öyle olacak. Evde Tivibu da kullanılıyor ve televizyon akıllı televizyon değil, o durumdan dolayı pek değiştirmek istemiyorum. Değiştirirsek Netspeed veya TürkNet düşünüyorum ben de. Netspeed referans kodu ile 150₺ diyor.

Siz ttkomda 1 yıl taahhüt yaparsanız aynı fiyatı 1 yıl ödersiniz ama TurkNet bu 1yıl içinde zam yapabilir fiyatlar değişebilir. 75Mbps diyorsanız bu değişime değer bence 24 de yeterli olmaz bana.

Ya aslında bana da yeterli olmuyor ama sırf ping yüzünden TT'a geçmek istiyorum. Yoksa aynı fiyata Millenicom da 100Mbps paket de var. Ve taahhüt olunca zamdan etkilenmiyorsun.

Benim altyapım iyi şu an Netspeed de de sorun yaşamıyorum o yüzden Millenicom da da yaşamam değil mi?
Şu ana kadar yaşamadıysan bundan sonra büyük ihtimal yaşamazsın. Dediğim gibi genel olarak bakınca hepsi aynı alt yapı aynı port, TT geçersen müşteri kazanmak açısından belki daha iyi bir porta taşıyabilirler bazen de 50Mbps hızını 30'a sabitliyorlar anlamayan adam hiç arayıp sormuyor bile.

Geri
Yukarı