Çözüldü Türk Telekom'a geçilmeli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Antalya07

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Eskiden kullandığım internetin taahhüdü bitiyor. Şimdi Türk Telekom'a geçmek istiyorum. Bana şöyle bir tarife önerdiler:
16 Mbps.
Sınırsız kotasız.
85 TL.
Sizce geçmeli miyim? Memnun kalmazsam ne olur diye düşünüyorum hep. Böyle olaylarda direkt iptal ettiremiyorsun, cayma bedeli falan oluyor. Sizce Türk Telekom'a geçmeli miyim ve bu internet benim işimi görür mü son olarak bunu alırsam indirme hızım ne olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dostum Türk Telekom kullanıyorum da keşke kullanmaz olaydım 4 defa arıza kaydı oluşturdum bir arıza için müşteri hizmetleri ilgilenmiyor tamam deyip kayıt bırakıyor robot gibi adeta arıza ekipleri daireme gelmeden sorununuzu çözdük diye mesaj atıyorlar 4 kere sorunu çözmeye çalıştım sürekli internetim gidip gidip duruyor çok fazla ping sorunu yaşıyorum Ethernet CAT6 ile bağlanmama rağmen fiyatları çok fazla ve çok kötü bir şirket gram tavsiye etmiyorum hatta nefret ediyorum bu satırlarda da aşırı sitem doluyum .p Kablonet'e geçmeyi düşünüyorum adamların kendi altyapısı var bizim dairemizde ve Türk Telekom ile çalışmıyor altyapı konusunda müşteri memnuniyeti ödülleri varmış üst üste ve uygun fiyatlandırma bulursam kesinlikle Kablonet bu arada son olarak TürkNet'i de düşündüm ama TürkNet'de Türk Telekom'un altyapısını kullandığı için kendilerine bu konuda sıcak bakmıyorum ne seçersen seç umarım iyi bir internetin olur iyi forumlar dostum.
Merhaba arkadaşlar. Eskiden kullandığım internetin taahhüdü bitiyor. Şimdi Türk Telekom'a geçmek istiyorum. Bana şöyle bir tarife önerdiler:
16 Mbps.
Sınırsız kotasız.
85 TL.
Sizce geçmeli miyim? Memnun kalmazsam ne olur diye düşünüyorum hep. Böyle olaylarda direkt iptal ettiremiyorsun, cayma bedeli falan oluyor. Sizce Türk Telekom'a geçmeli miyim ve bu internet benim işimi görür mü son olarak bunu alırsam indirme hızım ne olur?

Ben fiyat ne olursa olsun uzak durmanızı öneririm.

Türknet'e bak derim. Sitesinden de kontrol et veya ara baksınlar alt yapın ne kadar destekliyor diye. Aynı fiyata taahhütsüz sunuyorlar.

16 MBPS paketimizin 6 MBPS'ye kadar veriyorlar. Dava açacağız. Ücretli servis gelecek diyorlar ama gelmiyor. Bıktık. Taahhütü iptal etmeye kalkınca 30 kere arıyorlar ama bir sorun olduğu zaman biz koşuyoruz. Faturaları düzenli ödememize rağmen! Taahhüt bitince Türknet'e geçeceğiz. Türk Telekom pişmanlıktır. Almayın. Umarım kapanır. Ülkeye böyle firmalar yakışmıyor.

Altyapınız destekliyorsa Millenicom 35Mbps paketine geçmenizi öneririm.
Taahhüt yok, istediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebiliyorsunuz.

Geri
Yukarı