Türk Telekom'a geçiş yapılır mı?

TRaJeDy

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Türk Telekom'a upload için geçiş yapmak istiyorumda 75 Mbit altyapım var, 15 Mbps upload vermeye başlanmış diye duydum. TT'ye geçersem upload hızım yükselir mi? Bilgisi olan var mı?

Merhaba arkadaşlar, Türk Telekom'a upload için geçiş yapmak istiyorumda 75 Mbit altyapım var, 15 Mbps upload vermeye başlanmış diye duydum. TT'ye geçersem upload hızım yükselir mi? Bilgisi olan var mı?

TT altyapısı kullanan tim ISS'ler aynı uploadı veriyor, sadece upload için ISS değiştirmenize gerek yok.

Upload hızı Türk Telekom altyapısı kullanan tüm internet kullanıcılarına verildi diye biliyorum. Yani hangi ISS kullandığınız fark etmiyor şu an 15Mbps upload alabiliyor olmanız lazım.

Arkadaşlar, şuan Comnet kullanıyorum. Halen up 8 Mpbs. Yükseltilmesini istedim 30.06.2023'e kadar yükselteceklermiş. Ölme eşşeğim yaz gelsin. :)

Arkadaşlar, şu an Comnet kullanıyorum. Halen up 8 Mbps. Yükseltilmesini istedim 30.06.2023'e kadar yükselteceklermiş. Ölme eşeğim yaz gelsin. :)

Sakın geçme sakın çok pişmanın aldığım güne lanet olsun tahhadütün bitmesi için gün sayıyorum sakın.

Yıllardır kullanıyorum. Biraz da mecburiyetten ama ben hiç sıkıntı yaşamadım. Tarife olarak bazı operatörlere göre tuzlu ama müşteri hizmetleri vs. kaliteli bence. Daha iyi alternatifler vardır belki. Alternatifiniz yoksa bence üzmez.

Geri
Yukarı