Türk Telekom'a Saha Dolabı İsteği Nasıl Yapılır?

Daha fazla  
Arkadaşlar 2 gün önce taşındık ben eski mahallemde VDSL 2 hizmeti alıyordum 35 Mbps falan. Yeni taşındığım mahallede 16Mbps ADSL kullanıyorum. Mahalle olarak hepsiyle konuştum, hepsi Hiper hizmeti istiyor ne yapmam lazım mahallemize saha dolabı getirtmek için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bağlı bulunduğunuz Telekom Müdürlüğü'ne dilekçe ile talepte bulunmak ve ısrarcı olmak. Ben bireysel olarak fiber getirilmesi için talepte bulundum fakat bir sonuç alamadım ama sizin gibi mahalle sakinlerinin örgütlenerek toplu dilekçe ve baskıda bulunması süreci hızlandırabilir.

Aynı problemi ben de yaşıyorum. Türk.Net bu yüzden düşük hizmet veriyor maalesef. Bireysel olarak nasıl başvuru yaptınız acaba?

Bağlı bulunduğunuz Telekom Müdürlüğü'ne dilekçe ile talepte bulunmak ve ısrarcı olmak. Ben bireysel olarak fiber getirilmesi için talepte bulundum fakat bir sonuç alamadım ama sizin gibi mahalle sakinlerinin örgütlenerek toplu dilekçe ve baskıda bulunması süreci hızlandırabilir.

Bulunduğunuz müdürlükten başvuru yapıp bizzat elden dilekçe verin. Hem mahalle olarak toplu ve bireysel dilekçe verin. Bende aynı sorunu yaşıyorum, mahallede kimle görüştüysem bana yardımcı olmadı, bende adsl maduruyum.....

Kimse uğraşmıyor hocam. Tek tek gidip kapılarını çalamam. Çünkü eminim ilgilenmeyeceklerdir. Zaten şurada 2 ay kullanacağım interneti. Alt tarafı bir yaz tatilimiz var onu da zehir ediyorlar. Bu gibi şeyler için Türk Telekom'a bizim söylememiz bile ayıp aslında. Göremiyorlar mı kendileri.

Kimse uğraşmıyor hocam. Tek tek gidip kapılarını çalamam. Çünkü eminim ilgilenmeyeceklerdir. Zaten şurada 2 ay kullanacağım interneti. Alt tarafı bir yaz tatilimiz var onu da zehir ediyorlar. Bu gibi şeyler için Türk Telekom'a bizim söylememiz bile ayıp aslında. Göremiyorlar mı kendileri.
Görüyorlar ama ceplerini doldurma peşindeler. Alt yapı sorumlusu ile kendim görüştüm bana verdiği cevap burada zaten adsl var fiber ve türleri gelmez diye cevap verdi. Bakç kez dilekçe verdim konuştum adam akıllı bir açıklama bile yapmadılar. Şuanki kutuda fiber kablo hazır bekliyor tek yapmaları gereken kabini takmak. Kaç kez şikayet ettim gene olmadı. Yakında araba ile sökücem o eski kabani, adamı zorla delirtiyorlar :lanet::lanet:

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı