Türk Telekom'da kalınır mı?

Hocam Türk Telekom'un sağı solu belli olmaz. Taahhütsüz bir firmaya geçmek daha sağlıklı olacaktır.

Şu anda Türk Telekom kullanmaktayım. 94 TL ücret ödüyorum, AKN ve AKK yok (işim geregi aylık 7-10TB veri indirip yüklediğim için bu konuda eminim) güncel olarak 98 Mbps indirme 34 Mbps yükleme hızı alıyorum. Başka bir internet firmasına geçsem hızımda bir artış olur mu, Türk Telekom'da kalınır mı?

Kalınır. Ama stabil olmayabilir.

Hangi paket?
O yükleme hızı TT'de metro ethernete sunuluyor diye biliyorum.

Fiyatı da çok uygunmuş. Şu an en düşüğü 156 TL 100 Mbps TT. Ben bile 180 TL ödüyorum 100 Mbps için.

Şu anda Türk Telekom kullanmaktayım. 94 TL ücret ödüyorum, AKN ve AKK yok (işim geregi aylık 7-10TB veri indirip yüklediğim için bu konuda eminim) güncel olarak 98 Mbps indirme 34 Mbps yükleme hızı alıyorum. Başka bir internet firmasına geçsem hızımda bir artış olur mu, Türk Telekom'da kalınır mı?
Türk telekom, eğer kurumsal bir abonelik değilse ve kurumsal müşterisi ile hız konusunda ayrıyetten sözleşme imzalamadıysa hiç bir 100Mbit bireysel abonesine 34Mbit yükleme hızı vermez. Sanırım, bu forumda moderatörler sadece konu başlıklarını okuyorlar. Konuya o kadar cevap yazılmış, konu sahibinde ses yok. Troll konulara neden müsaade ediyorsunuz? Çünkü moderatörler konu içeriğini okumuyorlar.

Geri
Yukarı