Türk Telekom'da upload hızları yükseliyor

Eki Görüntüle 1936257

Halen 10 ama bu böyle olmaz 7 8 9 ay boyunca uyandığım gibi aklım içinden direk upload arttımı sorusu geçiyordu saat başı modem arayüzünü açıyordum ve artık kafayı sıyırmış durumdayım (evet 7 8 ay o kadar bekledim ve sadece 2 Mbps arttı)

Acaba TurkNet yapa altyapısında olsam nasıl olurdu.
Yapa'ları söktüler hep, benim kullanan arkadaşım vardı zorla söküp VAE'ye geçirdiler. Çok az kalmıştır bitmek üzere YAPA

Neden YAPA'ları yok ediyorlar? Olanlar dursun işte ne zararı var ki?
Yapa cihazları için Türk Telekom santralinde yer kirası ödemeleri gerekiyor. Eğer bölgede az abone varsa, yani bu yer kirası abonelerin VAE kirasından yüksekse Yapa iptal ediliyor ve aboneler VAE'ye taşınıyor.
İnternet firmaları ceplerini düşünür, bizi düşünmez.

Hızı düşenlerin son durumu nedir? Geçen gün yükseltme için aradılar 20 TL fark ile 50'den 100'e çıkmak için, kabul ettik. Bahsi geçen aramada upload ile ilgili bir şey demediler. Ona rağmen yükselttikten hemen sonra upload 16'dan 8'e geri düştü. Müşteri hizmetleri de sorun yok diyor. İstanbul'da fiber kullanıyorum.
1694159451476.png

Hızı düşenlerin son durumu nedir? Geçen gün yükseltme için aradılar 20 TL fark ile 50'den 100'e çıkmak için, kabul ettik. Bahsi geçen aramada upload ile ilgili bir şey demediler. Ona rağmen yükselttikten hemen sonra upload 16'dan 8'e geri düştü. Müşteri hizmetleri de sorun yok diyor. İstanbul'da fiber kullanıyorum. Eki Görüntüle 1936451
Paketiniz öyle tanımlanmıştır. Aynısını bana da diyor. 100 kere anlattım ama değişen bir şey olmadı maalesef. Geçmiş sayfalarda sene sonuna kadar uploadı zorunlu olarak arttırmaları lazımmış ama arttıracağı yerde adamlar geri alıyorlar. Zaten verdikleri çok bir şeymiş gibi sanki.
Yanlış hatırlamıyorsam bu şubat depreminden dolayı böyle bir karar alınmıştı upload hızlarının yükeltilmesi için. Birçok kişinin nisan ayı gibi upload hızları arttı. Ta ki ağustos ayına kadar. Ağustos geldi herkesin hızları düşmeye başladı ve bir daha artmadı. Sene sonunda bari tekrardan hızları arttırsın diye ümit edeceğiz artık.

Yapa cihazları için Türk Telekom santralinde yer kirası ödemeleri gerekiyor. Eğer bölgede az abone varsa, yani bu yer kirası abonelerin VAE kirasından yüksekse Yapa iptal ediliyor ve aboneler VAE'ye taşınıyor.
İnternet firmaları ceplerini düşünür, bizi düşünmez.
Yani hak vermek lazım. Adamlar kâr edemeyecekleri işe girmek istemezler zaten. SAYE onaylansa aslında her şey daha iyi olurdu.

Hızı düşenlerin son durumu nedir? Geçen gün yükseltme için aradılar 20 TL fark ile 50'den 100'e çıkmak için, kabul ettik. Bahsi geçen aramada upload ile ilgili bir şey demediler. Ona rağmen yükselttikten hemen sonra upload 16'dan 8'e geri düştü. Müşteri hizmetleri de sorun yok diyor. İstanbul'da fiber kullanıyorum. Eki Görüntüle 1936451

Nms paketleri hala eski ayrıca nmsler özel nms falan yazamaz yani onların tanımlayabildiği Max 8 upload.

Yeni konular

Geri
Yukarı