Türk Telekom'dan Bimcell'e geçme

garip10

Picopat
Türk Telekom'dan Bimcell geçerken içindeki TL'ler bimcell'e geçiyor mu? Nasıl geçiyor hat değiştirince otomatik mi yoksa bildirim yapmam gerekir mi?

ArdaXPE

Picopat
Yer
Antalya
Onu bende bilmiyorum kardeşim ama ben bimcelle geçmeni önermiyorum.

ugureryavuz

Centipat
Bimcell geçmemeni öneririm.

KS
G

garip10

Picopat
yorumlara bakıyorum bimcelle geçme diyorsunuz ama bimcell telekom alt yapını kullanmıyor mu? ben şuan telekom kullanıyorum turkcellden daha iyi çekiyor

Makaleler
6
Hayır TL bakiyeleriniz geçmez çünkü farklı bir operatöre geçiyorsunuz ne kadar aynı altyapıları kullansalar bile. Numara taşıma olayı var mı bilmiyorum BİM çalışanına sorabilirsin ya da yeni numara alabilirsin.

Eğer oturduğunuz yerde TT iyi çekiyorsa Bimcell'de iyi çeker. Paketleri zaten çok ucuz en kötü memnun kalmaz iseniz tekrar TT'ye geçersiniz. Fakat unutmayın, Online işlemler gibi TT uygulamalarını kullanamazsınız BİM'in kendi uygulaması var mı bilmiyorum. Mesela TT'nin Sil Süpür adında haftalık hediye veren uygulaması var o Bimcell'de olmaz.

temmuzz

Hectopat
Makaleler
2
Hayır TL bakiyeleriniz geçmez çünkü farklı bir operatöre geçiyorsunuz ne kadar aynı altyapıları kullansalar bile. Numara taşıma olayı var mı bilmiyorum BİM çalışanına sorabilirsin ya da yeni numara alabilirsin.

Eğer oturduğunuz yerde TT iyi çekiyorsa Bimcell'de iyi çeker. Paketleri zaten çok ucuz en kötü memnun kalmaz iseniz tekrar TT'ye geçersiniz. Fakat unutmayın, Online işlemler gibi TT uygulamalarını kullanamazsınız BİM'in kendi uygulaması var mı bilmiyorum. Mesela TT'nin Sil Süpür adında haftalık hediye veren uygulaması var o Bimcell'de olmaz.
Online işlemler uygulaması kullanılıyor. Sil Süpür de var.

gurme35

Femtopat
İçindeki TL'ler de geçer. BIMCell bir Türk Telekom tarifesidir. Türk Telekom'dan geçiş yaptığınızda tarife değişikliği olarak geçer.Türk Telekom'a göre daha az çekme veya daha çok çekme gibi bir durumu da yoktur. Türk Telekom nerede, nasıl hız veriyorsa BIMCell'de aynı performansı verir. Türk Telekom'dan farklı olarak SIM kartı, operatör isim alanı, Selfy kampanyalarından ve diğer Türk Telekom kampanyalarından yararlanamamanızdır. (Sil Süpür ve TL/Paket yükle kazan hariç)

Yukarı