Türk Telekom'dan Vodafone'a geçmek mantıklı mı?

Asosyalinbiri

Attopat
Daha fazla  
Merhaba, hepinize sizce Türk Telekom'dan Vodafone'a geçmek mantıklı mı? Şimdi ben Türk Telekom hat kullanıyorum ama şebeke ve çekim problemi var şebeke hep düşüyor gidip geliyor Türk tekekom da bende bu yüzden bugün Vodafone'a başvuru yaptım numara taşıma başvurusu yani ama ailem de bana çok kızdı ailem bana niye gidip Vodafone'a başvuru yapıyorsun Vodafone ile Turkcell kazıktır dediler bana ama onlara hattım çekmiyor bu yüzden taşımak istiyorum dedim ama bana niye biz köyde miyiz sanki niye çekmiyor şehirde miyiz diye kızdılar bana sonra abim bana çok kızıp sen taş kafasın dedi bana. Sizce ailem haklı mı? Ben Türk Telekom kullanmak istemiyorum. Mesela dün akşam da evde Türk Telekom hattının şebekesi 1 dişe düştü hiç yükselmedi çekmedi sabaha kadar. Ama ailem de bana Türk Telekom daha ucuz orada kal geçme Vodafone'a diyorlar bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Vodafone'dan kurtulmayı bekliyorum. Bence geçmeyin.

Neden ama Türk Telekom hattım çekmiyor sürekli şebeke problemi yaşıyorum üstelik evimiz şehir içinde çarşıya 1 km yakın ama yine de çekmiyor şebeke sürekli 1 ya da 2 dişe düşüyor biliyorsunuz malum Turkcell de pahalı o kadar param yok maddi durumumuz da yok bu yüzden Turkcell'e geçemiyorum.

Merhaba, hepinize sizce Türk Telekom'dan Vodafone'a geçmek mantıklı mı? Şimdi ben Türk Telekom hat kullanıyorum ama şebeke ve çekim problemi var şebeke hep düşüyor gidip geliyor Türk tekekom da bende bu yüzden bugün Vodafone'a başvuru yaptım numara taşıma başvurusu yani ama ailem de bana çok kızdı ailem bana niye gidip Vodafone'a başvuru yapıyorsun Vodafone ile Turkcell kazıktır dediler bana ama onlara hattım çekmiyor bu yüzden taşımak istiyorum dedim ama bana niye biz köyde miyiz sanki niye çekmiyor şehirde miyiz diye kızdılar bana sonra abim bana çok kızıp sen taş kafasın dedi bana. Sizce ailem haklı mı? Ben Türk Telekom kullanmak istemiyorum. Mesela dün akşam da evde Türk Telekom hattının şebekesi 1 dişe düştü hiç yükselmedi çekmedi sabaha kadar. Ama ailem de bana Türk Telekom daha ucuz orada kal geçme Vodafone'a diyorlar bana.
Vodafone kullanıyorum kaç yıldır bende bir sıkıntı oluşmadı ama Türk Telekom'un rezilliğini bilmeyen yoktur bence kurtul Türk Telekom' dan .

Neden ama Türk Telekom hattım çekmiyor sürekli şebeke problemi yaşıyorum üstelik evimiz şehir içinde çarşıya 1 km yakın ama yine de çekmiyor şebeke sürekli 1 ya da 2 dişe düşüyor biliyorsunuz malum Turkcell de pahalı o kadar param yok maddi durumumuz da yok bu yüzden Turkcell'e geçemiyorum.
Bence şu an hepsi pahalı. TT tarafında bazı tarifeler uygun ama siz TT kullanmak istemediğinizi belirtmişsiniz.

Ayrıca bence Vodafone, Türk Telekom'dan daha beter. Daha kotu bir sonuç almanız bu konuda olası.

Vodafone daha beter çok az yerde çekiyor ben olsam Turkcell'e geçerdim.

(Yakınınızda şebeke olmıyabilir)

yanlış anlamışım pardon

Hocam Vodafone kullanıcısı olarak şöyle açıklayayım öncelikle merkezi bir konumda oturmuyorsanız telefonun çekeceğini düşünmeyin çekmez. İnterneti hızlı gibi düşünüyorsanız düşünmeyin bazen 1080p videolar bile takılabiliyor ki bende 5G destekli yeni nesil bir telefon var siz düşünün. Ayrıca en kötüsü de şu ki Güvenli İnternet diye bir b*k çıkardılar başıma sözde kapalı ama mobil verideyken ne internette aradığımı bulabiliyorum ne de YouTube'da aradığım videoyu. Zaten YouTube yorumlarını göremiyorsunuz onu unutun YT Music veya Spotify'da bazı müzikleri bulamıyorsunuz çünkü güvenli internet açık ama kapalı :) Ben bunu müşteri hizmetleriyle de konuştum bayiisine de gidip konuştum düzeltemediler ve bir çok kişide bu durum böyle. Çözümü de 1.1.1.1 WARP uygulamasını kullanarak buldum en azından mobil verideyken onu açıyorum (çünkü VPN görevi de görüyor) bu şekilde aradığım şeyleri buluyorum ancak zaten yavaş olan internet daha da yavaşlıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı