Türk Telekom'dan memnun kalmayanlar, kötü diyenler

TT Zamanında bende kullandım hocam fiberi bilmiyorum lakin adsl vdsl hizmetinin çok iyi olmadığını söyleyebilirim günde 5 kere internet kopması pingin tavan yapması beni türktelekomdan soğuttu açıkçası diğer ıss servisleri tt üzerinden altyapı verip daha fazla verim alıyorsunuz ama tt tam bir işkence benim için.Ha birde taahhüt olayı var bir türlü kaldıramadılar şunu.

Evet ya taahhüt var aslında bakın biz internetsizdik bir sağlayıcı seçmemiz lazımdı türknete geçicektik fakat adanada şubesi yok muhattap yok oyüzden seçmedim ama türk telekomu seçtiğim için memnunum altyapım iyi

Biri sorun yaşıyor diye herkesin sorun yaşayacağı anlamına gelmez. Yaklaşık 4 5 sene önce ben de Türk Telekom kullanıyordum. YouTube'a bile giriş sağlıyamıyordum. 3 hafta boyunca teknik servisle uğraştım. Her arayışımda modem yapılandırıyorlardı.(Sadece modem res. 😁)

İptal etmeme de izin vermiyorlardı. Zar zor iptal ettin. Superonline geçiş yaptım. 5 senedir söyledikleri hızı sonuna kadar sabit bir şekilde veriyorlar. Ping değerleri çoğu operatöre göre de düşük. İki firma da Türk Telekom'un altyapısından veriyor, ama Superonline daha kaliteli hizmet sunuyor. Tabii benim için. Başka birisi Superonline ile sorun yaşayıp TT ile yaşanıyordur.

Biri sorun yaşıyor diye herkesin sorun yaşayacağı anlamına gelmez. Yaklaşık 4 5 sene önce ben de Türk Telekom kullanıyordum. YouTube'a bile giriş sağlıyamıyordum. 3 hafta boyunca teknik servisle uğraştım. Her arayışımda modem yapılandırıyorlardı.(Sadece modem res. 😁)

İptal etmeme de izin vermiyorlardı. Zar zor iptal ettin. Superonline geçiş yaptım. 5 senedir söyledikleri hızı sonuna kadar sabit bir şekilde veriyorlar. Ping değerleri çoğu operatöre göre de düşük. İki firma da Türk Telekom'un altyapısından veriyor, ama Superonline daha kaliteli hizmet sunuyor. Tabii benim için. Başka birisi Superonline ile sorun yaşayıp TT ile yaşanıyordur.
Hocam superonline iyi midir? pahalı değil mi fiyatları? bir 16 mbps internet 120 lira

Evet ya taahhüt var aslında bakın biz internetsizdik bir sağlayıcı seçmemiz lazımdı türknete geçicektik fakat adanada şubesi yok muhattap yok oyüzden seçmedim ama türk telekomu seçtiğim için memnunum altyapım iyi
Hocam bu bölge bölge değişiyordur muhtemelen ben marmara bölgesindeyim türknet tt den daha iyi verim sağlıyor tt kullanınca hız düşmesi bile yaşadım kullanamadığım internetin parasını neden ödeyim ki ben bu işkenceyi 2 sene çektiriyorlar insana.

1633418931276.png

Yani ben kullanıcı deneyimlerimi söyliyeyim memnunum. 1-2 kere kesinti yaşanmıştır ama 1 gün içinde çözülüyor 1-2 kere en fazla yok denicek kadar

Yeni konular

Geri
Yukarı