Türk Telekom'dan Millenicom'a geçiş onay süreci

yenneferw

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Dün Türk Telekom'u iptal ettirdik. Bugün hatta tekrar aradılar neden iptal ettirdiniz vs. bunları yanıtladıktan sonra Millenicom'a tekrar ulaştık. Müşteri hizmetleri bize Türk Telekom'dan onay bekliyoruz. Onay sonrasında ekiplerimiz bağlayacak dedi. Bu onay nedir? Ne kadar sürer ve neden gereklidir? Altyapıyı zaten yine Türk Telekom verecek bekletmedeki amaç? Bu kadar zor mu yani onay verilmesi falan bilgili biri ciddi anlamda, net şekilde cevap verebilir mi?

İptal niye ettirdiniz? Ben Netspeed'e geçerken iptal ettirmedim 48 saat internetimi kullanmaya devam ettim 2 gün sonra modeme bir şifre girerek Netspeed'e geçmiş oldum.

Hocam inanın başta iptal ettirmedik. Yarın 7.gün oluyor. Bu işlerin başlangıcı yani 3.gününde Millenicom aradı. Turktelekom ile olan aboneliğinizi sonlandırın dedi. Ben internet sitelerinde bunu biz yapıyoruz, siz iptal ettirmeyin tarzı bir şey okumuştum. Her neyse üstünde çok durmadım. İptal ettirdik. Şimdi ise sürekli telefona yok ekipler şu zaman gelecek, şu an gelecek falan filan uğraşıyoruz, bekliyoruz. Bir de başımıza onay çıktı @prex

Yardım etmek isterdim ama Millenicom hiç kullanmadım o yüzden geçiş olaylarını bilmiyorum. Ben Netspeed'e geçerken geçiş yapacağımı söyledim her şeyi onlar yaptı.

Normalde aynı altyapıda geçiş yaparken iptal edilmemesi gerekiyor. 2 kere mileniye geçiş yapmış birisi olarak söylüyorum bunu. Aynı altyapıda kesinlikle iptal etmeden geçiyorlar. En son Superonline altyapısına geçiş yaparken Telekom'u iptal etmişlerdi. Sizin altyapıyı superonlina geçiriyor olmasınlar. Binanızda Superonline fiber var mı?

Hocam, söylediğiniz aşırı mantıklı geldi. Biz ilk aradığımızda doğrudan paketleri saydı. Süperonline altyapısı ya da türktelekom altyapısından bahsetmedi. Hatta modemle fiyat arttırdılar. Söyledik modemimiz var falan dedik. 125 TL'ye düştü tekrar internet fiyatlarında da türktelekom altyapısıyla fiyat 125 tl gözüküyordu. @sofu44

Hocam, söylediğiniz aşırı mantıklı geldi. Biz ilk aradığımızda doğrudan paketleri saydı. Süperonline altyapısı ya da türktelekom altyapısından bahsetmedi. Hatta modemle fiyat arttırdılar. Söyledik modemimiz var falan dedik. 125 TL'ye düştü tekrar internet fiyatlarında da türktelekom altyapısıyla fiyat 125 tl gözüküyordu. @sofu44

Dediğim gibi büyük ihtimalle Superonline altyapısı var be fiber internet bağlayacaklar. Çünkü sadece fiberde modem ücreti alıyorlar. Fiber olacak ise boşverin daha iyidir. Eve kadar fiber döşerler.

Ama Türktelekomdan onay bekliyoruz falan diyorlardı
Ama iptal etmesi saçma geldi açıkçası bana iptal etmeden geçiş yapmak onlar için çok ama çok daha kolay. Size önerdikleri fiyatı mileni sitesinden karşılaştırır mısınız? Hangi fiyat olduğunu anlarsınız. Çünkü Superonline ve Türk telekom arasında fiyat farkı var

Yeni konular

Geri
Yukarı