Türk Telekom'dan NetSpeed'e geçerken fatura sahibi değişimi

Asdasgudas

Hectopat
Makaleler
7
Yer
Muğla
Arkadaşlar, ben Türk Telekom 24/8 paket kullanıyorum fakat 90 TL ödemek biraz fazla geliyor. İnterneti 2 yıl önce ablam bağlatmış ve kendisi evlendi. 2 ay önce yeğenim oldu ve eniştem çalıştığından evden çıkamıyor. Ben internetin taahhüdü 17 şubat'ta bitiyor ama 17 Ocak'ta faturamı ödedikten sonra NetSpeed'e geçmek istiyorum. Ablam interneti kapattıracak ama 90 TL son faturayı ödememiz gerekiyormuş. NetSpeed'de son faturanızı öderiz dedi ama ben yeni interneti kendi üzerime almak istiyorum. Hem bu faturayı ödemesini sağlayıp hem de benim üzerime alabilir miyiz? Müşteri hizmetleri soruma cevap veremedi. Malum yeğenim 2 aylık riske atmamak için ablam evden çıkmıyor. e-Devlet üzerinden iptal edemedik. Var mıdır bildiğiniz bir çıkar yolu bu işin?

Firmaları faturanızı öderizden dediklerinden kastı önceki firmaya faturayı siz ödeyin bizde ödemiş olduğunuz faturanın ücretini bizdeki faturanızdaki ücretten düşeriz demektir. Sizin yerinize diğer önceki anlaşmış olduğunuz firmalara ödeme yapılmamaktadır.

Firmaları faturanızı öderizden dediklerinden kastı önceki firmaya faturayı siz ödeyin bizde ödemiş olduğunuz faturanın ücretini bizdeki faturanızdaki ücretten düşeriz demektir. Sizin yerinize diğer önceki anlaşmış olduğunuz firmalara ödeme yapılmamaktadır.
Demek istediğinizi anladım. Ben de öyle olduğunu biliyorum ama faturanın benim üzerime olması gerekiyormuş. E-Devlet üzerinden benim üzerime geçiremiyor interneti. Evden de çıkmak istemiyor malum hastalık var. Parasında değilim de zaten ilk ay deneyeceğim bedavaya gelsin diye dedim.

Bildiğim kadarıyla vefat durumunun dışında sözleşme devri olmuyor. NetSpeed sözleşme devri yapılmış gibi yeni sözleşme yapıp bağlantı ücreti almadan abonelik yapabilir.

Geri
Yukarı