Türk Telekom'dan Netspeed'e geçiş

MertTR12

Kilopat
Yer
Muğla/Bodrum
Taahhüt bitti bitecek Türk Telekom'dan memnunum ping olsun kopmama olsun fakat fiyatları çok tuzlu oldu artık o yüzden uzun araştırmalar sonucu Netspeed'e geçmeye karar verdim. Portumu kaybetmeden en kısa sürede geçiş işlemlerini nasıl sağlayabilirim? Hat değerlerim altta.

Ekran görüntüsü 2022-04-29 193419.png

Merhaba hocam.

Tavsiyem kullanıcıların topluca şikayet ettikleri veya puanlandırdıkları internet sitelerini de kurcalaman yönünde olacak.

Neden TurkNet değil de Netspeed merakımdan soruyorum.

Müşteri hizmetleri yok ping sorunu yaşadım sürekli internet kopmaları oluyordu ve fiyatı yüksek benim kişisel deneyimlerim kötüydü bayağı.

Evet uygunmuş teşekkür ederim.

Taahhüt bitti bitecek Türk Telekom'dan memnunum ping olsun kopmama olsun fakat fiyatları çok tuzlu oldu artık o yüzden uzun araştırmalar sonucu Netspeed'e geçmeye karar verdim. Portumu kaybetmeden en kısa sürede geçiş işlemlerini nasıl sağlayabilirim? Hat değerlerim altta.

Eki Görüntüle 1373412
Ben NetSpeed kullaniyorum ve oneririm. Port kaybetmemeniz icin gecis islemi yapmaniz gerekiyor bu sekilde hem port kaybetmezssiniz hemde kurulum ucreti odemezssiniz. Taahhut bitti bitecek diyorsunuz ne zaman bitiyor tam olarak ona gore daha ayrintili bilgi vereyim. Ayrica daha basvuru atmadiysaniz davet kodu atabilirim kod ile 12 ayligina paketinizi indirimli fiyatla kullanirsiniz.

Ben NetSpeed kullaniyorum ve oneririm. Port kaybetmemeniz icin gecis islemi yapmaniz gerekiyor bu sekilde hem port kaybetmezssiniz hemde kurulum ucreti odemezssiniz. Taahhut bitti bitecek diyorsunuz ne zaman bitiyor tam olarak ona gore daha ayrintili bilgi vereyim. Ayrica daha basvuru atmadiysaniz davet kodu atabilirim kod ile 12 ayligina paketinizi indirimli fiyatla kullanirsiniz.
15 Mayıs hocam ne zaman başvuru yapayım? Birde hat değerlerim iyi dimi bir sorun yaşamam.

15 Mayıs hocam ne zaman başvuru yapayım? Birde hat değerlerim iyi dimi bir sorun yaşamam.
Hat değerleriniz güzel, sorun olmaz. Yalnız o SNR ile kopma olmuyorsa şanslısınız.

Hat degerlerinizde sorun goremedim ama SNR ilginc. 2.7 SNR ile kopma yasamiyorsaniz sorun yok ama yasiyorsaniz hizi dusurmekte fayda var.

Asil konuya gelecek olursak 15 Mayistan once belgeleri gondermeniz gerekiyor. Bayramdan dolayi fazla kargo birikimi olacaktir ve gecikme olma ihtimali yuksek. O yuzden en kisa surede basvuru atmak sizin faydaniza olur. Belgeler NetSpeed'e ulastiktan sonra sizi arayip onay isticekler ve kurulum tarihi isticekler. Tavsiyem kurulumu 3 gun oncesinden baslatmak (12 Mayis) gecis islemi bittikten sonra SMS ile k.adi sifre gelecek modem arayuzunden k.adi sifre kurulumunu yaptiktan sonra internetiniz gelecek. Eger kurulum yapamazssaniz MH arayin yardimci oluyorlar. Bahsettigim indirimden yararlanmak istersenizde LRS7H5 kodunu kullanabilirsiniz. Hem 12 ayligina her faturaniza 5'er TL indirim yansir hemde bana destek olursunuz. 😊

Geri
Yukarı