Türk Telekom'dan Netspeed'e geçiş

Hat değerleriniz güzel, sorun olmaz. Yalnız o SNR ile kopma olmuyorsa şanslısınız.
Yok kopmuyor hocam.
Hat degerlerinizde sorun goremedim ama SNR ilginc. 2.7 SNR ile kopma yasamiyorsaniz sorun yok ama yasiyorsaniz hizi dusurmekte fayda var.

Asil konuya gelecek olursak 15 Mayistan once belgeleri gondermeniz gerekiyor. Bayramdan dolayi fazla kargo birikimi olacaktir ve gecikme olma ihtimali yuksek. O yuzden en kisa surede basvuru atmak sizin faydaniza olur. Belgeler NetSpeed'e ulastiktan sonra sizi arayip onay isticekler ve kurulum tarihi isticekler. Tavsiyem kurulumu 3 gun oncesinden baslatmak (12 Mayis) gecis islemi bittikten sonra SMS ile k.adi sifre gelecek modem arayuzunden k.adi sifre kurulumunu yaptiktan sonra internetiniz gelecek. Eger kurulum yapamazssaniz MH arayin yardimci oluyorlar. Bahsettigim indirimden yararlanmak istersenizde LRS7H5 kodunu kullanabilirsiniz. Hem 12 ayligina her faturaniza 5'er TL indirim yansir hemde bana destek olursunuz. 😊
Teşekkürler kodu kullanıcam.

Neden TurkNet değil de Netspeed merakımdan soruyorum.
Gece 3'te bile müşteri hizmetleri telefonu açıyor ve boş insan değiller. Sadece gece 4 civarı internette kesiklik oluyor o kadar. Hızda düşüş yok, ping sorunu yok.
Sadece gece 4 civarı internette kesiklik oluyor o kadar
Bana sunucu güncelleştirmeleri dendi.

Yeni konular

Geri
Yukarı