Türk Telekom'dan Turkcell Platinum'a Gecmek

57'Alay

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba.
Turkcell'e gecmeyı düşünüyorum 2 temmuz'da bitecek olan platinum 10GB kampanyası icin 10+5 GB veriyorlar, 79 TL fizzy muzik uygulaması ucretsız vb bircok kampanyası var.
Şu an Turktelekom'un 10 GB 39 TL'lik paketinden kullanıyorum 2. ayım, ilk kullandığımda ayın yarısında bıtmıştı hakkım ve 250 MB 7 TL ödeyip 85 TL fatura ödedim, şimdi bu ay ise dikkat ederek kullanıyorum 11'de guncelledı ve 29'u ayın 4. 46 GB kullanmışım iyi gibi geldi 5 GB daha var ama Spotify'den falan cok muzik dinliyorum, video izlemiyorum kolay kolay, Twitter, Instagram ve Facebook takılıyorum, ve AVM'nın otopark katında calıştığım ıcın gereksız cekım bır anda gıdıyor, Turkcell nasıldır gecmek mantıklı mı, avantajlarını gorurmur muyum hıc Turkcell kullanmadım emın olamıyorum yardımcı olursanız sevınırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gece ve gündüz paketleri var Türk Telekom' un.
Gece 10gb 23.00-06.00 arası 15TL
Gündüz 10gb 09.00-17.00 arası 15TL
Müzik indireceğin zaman ikisinden birini alırsın yeter.
39+15TL ödersin. Gece ve gündüz paketlerini istediğin kadar da alabiliyorsun hem.

Bizim evin asansöründe 3G çekiyor ama ne alakaysa yatakta sağa dönünce 4G sola dönünce H çekiyor. Bi tuhaf ama genel olarak mutluyum ben. Selimpaşa'da tarlanın başındaki okulumuzda bile 4G çekiyor. Türk Telekom ise ancak 3G çekebiliyor. Hani çekim alanı olarak epey fark var. Birde ben 5 GB internet kullanmama rağmen o kadar çok internet veriyor ki ayda 10 GB'ın altında internet kullanmıyorum.

Ben olsam Spotify ile çalışan paketleri olduğundan Vodafone tercih ederdim tabi.

Bizim evin asansöründe 3G çekiyor ama ne alakaysa yatakta sağa dönünce 4G sola dönünce H çekiyor. Bi tuhaf ama genel olarak mutluyum ben. Selimpaşa'da tarlanın başındaki okulumuzda bile 4G çekiyor. Türk Telekom ise ancak 3G çekebiliyor. Hani çekim alanı olarak epey fark var. Birde ben 5 GB internet kullanmama rağmen o kadar çok internet veriyor ki ayda 10 GB'ın altında internet kullanmıyorum.

Ben olsam Spotify ile çalışan paketleri olduğundan Vodafone tercih ederdim tabi.
Ben de en az 80+GB kullanıyorum. Hat Turkcell. LTE 2-3 arasında. Bazen nedense 1 oluyor. 3 operatör de farklı seçenekler sunuyor. Kalitesizlik ama yüksek net düşük fiyat. Diğeri kalite var yüksek net ama yüksek fiyat. Öbürü de orta kalite her yerde çeker fiyat biraz tuzlu ama düşük kota. Birbirleriyle anlaşmalı mı çalışıyorlar düşünmüyorum da değil yani.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı