Türk Telekom'dan TurkNet'e geçilir mi?

Alohomora

Decapat
Daha fazla  
1657297114635.png

Merhaba arkadaşlar. Şu anda Türk Telekom 16 Mbps HiperNet kullanıyorum. Taahhüt bitiyor ve farklı bir internet sağlayıcısına geçmek istiyorum çünkü aynı paketin taahhüdü için çok saçma bir fiyat söylediler. Kablonet ve TurkNet arasındayım. Kablonet altyapı olarak VDSL sağladığını söylüyor, TurkNet ise bu şekilde gözüküyor. Binada Türk Telekom fiber altyapısı var. Sizce hangisini secmeliyim?

Eki Görüntüle 1445401

Merhaba arkadaşlar. Şu anda Türk Telekom 16 Mbps HiperNet kullanıyorum. Taahhüt bitiyor ve farklı bir internet sağlayıcısına geçmek istiyorum çünkü aynı paketin taahhüdü için çok saçma bir fiyat söylediler. Kablonet ve TurkNet arasındayım. Kablonet altyapı olarak VDSL sağladığını söylüyor, TurkNet ise bu şekilde gözüküyor. Binada Türk Telekom fiber altyapısı var. Sizce hangisini secmeliyim?

Net TurkNet, nasıl bu altyapıda 16 Mbps dayandınız?

Hocam senelerdir hep internetim berbattı. İlk defa iyi bir internetim olacak sanırım. Ama TurkNet'le ilgili iyi yorum yapan da çok kötü yorum yapan da. Örneğin interneti bağlaması uzun sürüyormuş, destek ekibi-arıza ekibi sorunu hemen çözemiyorlarmış vs. bu yüzden arada kaldım. Türk Telekom'dan memnundum download upload hızı dısında tabii bunlar en önemli seyler ama kopma vs hiç olmadı. TurkNet'te kopmalar olabiliyor mu bu en can sıkıcı şey bence.

Hocam senelerdir hep internetim berbattı. İlk defa iyi bir internetim olacak sanırım. Ama TurkNet'le ilgili iyi yorum yapan da çok kötü yorum yapan da. Örneğin interneti bağlaması uzun sürüyormuş, destek ekibi-arıza ekibi sorunu hemen çözemiyorlarmış vs. bu yüzden arada kaldım. Türk Telekom'dan memnundum download upload hızı dısında tabii bunlar en önemli seyler ama kopma vs hiç olmadı. TurkNet'te kopmalar olabiliyor mu bu en can sıkıcı şey bence.

Hocam her şeyin kötü yorumu olur ben şu an size TT kötü yorumlarını açabilirim siz geçin beğenmezseniz iptal edersiniz.

Yıllardır türknet kullanıyorum çok sorun yaşamadım yaşadığım sorunlar ise türknet'in kendisinden değil hep dış etkenlerden kaynaklanıyordu.

O kadar çok reklamını yaptılar Jahrein artık Türknetli falan diye.

Ama TurkNet'le ilgili iyi yorum yapan da çok kötü yorum yapan da.
O sorunlar Türk Telekom altyapısında hizmet verdikleri yerlerde Türk Telekom yüzünden oluyor. Sizin evinizde ise Türknet'in kendi altyapısının döşendiği görünüyor.

Kablonet altyapı olarak VDSL sağladığını söylüyor.
Türksat'ın VDSL altyapısı yok. VDSL diyorsa Türk Telekom kablosundan hizmet verecekler.

Kablonet altyapısını şuradan da sorgular mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı