Türk Telekom'dan TurkNet'e geçiş sürecim

fiber kullanmıyorum adsl/vdsl turktelekom modemim var 4 yıl tahattütlü turktelekom kullandım, turknete geçiş işlemi başlattım bugün muhtemelen tahattüt bitmesine 4-5 gün kala geçiş işlemi tamamlanmış olur. cayma bedeli olarak 40-50 lira bir tutar olur onuda turknet karşılıyor zaten. benim sorum şu; turktelekom bu geçiş işlemini iptal olarak görüp verdiği modemi geri ister mi?
TurkNet e sormanız lazım. Normal şartlarda mesaj ile modemi iade etmeyin diyorlar.

TurkNet'in ödediği falan yok, onu kafadan silin, sadece 120liralık kısmını, yansıtacağı faturadan düşüyor.
Yani, her türlü cayma bedeli cebinizden çıkacak, tüm operatörler için geçerli bu.

Ping TTNET'e göre bir tık fazla, bende geniş sürecini başlatacağım fakat ping konusundan şüpheliyim.

Millenicom-Türk Telekom karşılaştırdım Türk Telekom'dan 2ping fazlayım pek fark ettirmedi 2020 yılında TurkNet kullandım 25ping farkı vardı kısacası GIBIRNet Türk Telekom Millenicom Comnet aşırı iyiler.

Pingi en düşük hızı en yüksek VDSL ile alınabilecek en yüksek hızı sunan, kopma olmadığı için çağrı merkezi bulunmayan, süper sürdürülebilir bir sistem üstelik tek fiyata. TurkNet bu alemde tek.

Geri
Yukarı